Післяматчева прес-конференція головного тренера «Дніпра» Олександра Поклонського 

— Результат став для вас несподіваним? 
— Можна сказати так, але, з іншого боку, ми налаштовувалися на перемогу, хотіли виграти. Суперник, може, і був вищий за класом, але ми правильно побудували гру. Ми налаштовувалися на перемогу, хотіли її – і у підсумку одержали.
— Антураж на стадіоні допоміг команді? 
— Вже не раз говорив, що у футболістів виростають крила, коли вболівальники приходять і підтримують. Приємно грати, коли на стадіоні багато людей.
— У другому таймі суперник вас прихопив дуже щільно. Ви вірили в перемогу? 
— Я вірив до кінця в перемогу. Зрозуміло, що хвилини з 60-ї нам було вже дуже важко, і я відчував, що суперник міг дотиснути нас. Може, вони і сильніше, вище класом, але ми в перемогу вірили до кінця.
— Ви весь матч проводите на ногах. А чи знаєте, що 90 відсотків гравців говорять, що не чують підказки тренера під час гри? Може, на записочки варто перейти? 
— Думаю, що всі вони не чують, але по міміці до них доходить. Я вже пару раз експериментував — сидів і мовчав. Вони розслабляються. Потрібно їх підстьобувати весь час.
— А самі ви коли грали, чули, наприклад, Грозного, який на брівці танцював? 
— Коли грав на брівці, звичайно, чув. А на іншому фланзі іноді і не слухав. Зараз теж хтось чує, хтось реагує нормально, а хтось про себе і думає: «Що він там розповідає?»
— Ви за розминкою спостерігали зверху. Не було думки і матч, як Бєсков, дивитися? 
— Якщо чесно, хотів так. Але не можу — звик бути поруч з командою. Зверху футбол видно краще, ніж з лавочці. А на розминці вийшов наверх, бо нудно одному в роздягальні сидіти. Хочеться з кимось поспілкуватися.
— Ваш воротар обидва матчі з СК «Дніпро-1» провів просто блискуче, а в інших іграх пропускав безглузді голи. Ви його якось спеціально налаштовували? 
— Безглузді він не пропускав. Може бути, одна помилка з «Металістом» була. Він хороший воротар, високого рівня, часто нас виручає. А на дербі спеціально налаштовувати нікого і не треба — всі хочуть себе проявити.
— У першому колі ви після дербі програли «Металісту» — вас не вистачило. Цього разу зробите поправку? 
— Ми були трохи слабше тоді, зараз стали трохи сильніше. Скажу ще, що багато хто тоді не вірив, що з «Металістом» це — дербі. Я не шуткую. Ми їм розповідали, показували. Зараз вони почали представляти, що це таке. В цілому, повторюся, «Дніпро-1» — дуже хороша команда. Можу на їхню адресу сказати тільки хвалебні слова. Ми зіграли прагматично, і в чомусь нам, можливо, пощастило.

Прес-служба СК «Дніпро-1»