Інтерв’ю клубній прес-службі СК «Дніпро-1» дав президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк:

— Олександр Григорович, команди мають дружні стосунки, але на полі хлопці по-справжньому билися, не зважаючи на статус контрольної гри. На ваш погляд, гравці СК «Дніпро-1» зробили висновки з турецької поразки?

— Я вам так скажу, я переконаний, що у спортивного клубу «Дніпро-1» велике майбутнє, і з тією молоддю, що у них зараз підібралася, команда має просто божевільний склад. Запам’ятайте мої слова: цей СК «Дніпро-1» за два-роки роки відновить славу дніпровського футболу, і це буде той «Дніпро», якого боялися і «Динамо», і «Шахтар» і всі інші. Це добре навчена команда, з хорошою швидкістю і проти неї неможна грати у відкритий футбол. Ми сьогодні експериментували і, як бачите,  трохи доекспериментувалися.
— Але ваша команда сьогодні багато забила, щоправда лайнсмен постійно фіксували офсайди.
— То нічого, це все робочі моменти. У суперника захист грав дисципліновано, тому ми одразу п’ять голів забили з положення «поза грою». Це тільки говорить про те, що суперник грав у захисті так, як і повинна грати класна команда – це рівень УПЛ, що тут ще казати!

— Ми побачили, що ви тепло поспілкувалися із Ярославом Поплавкою. У вас добрі спогади про цього гравця?
— Я насправді пишаюся, що Ярослав колись грав за нашу команду, ще на рівні аматорів і ми за нього радіємо, що він зараз на такому рівні виступає та бажаємо йому далі зростати і дійти до Прем’єр — ліги. Взагалі, якщо у нашої молоді будуть бачити потенціал клуби УПЛ, ми будемо давати зелене світло, щоб вони йшли вище.

— Ваші цілі, як і раніше, пробитися в елітний дивізіон?
— Я своїх цілей ніколи не приховував. Це тренери говорять про це обережно, а я казав і кажу, що хочу виступати в УПЛ і, щонайменш, у Лізі Європи. А далі час покаже.

Прес-служба СК «Дніпро-1»