Післяматчева пресконференція головного тренера «Десни» Олександра Рябоконя:

— Ми з «Дніпро-1» зіграли багато матчів, але вони були товариськими. Усі вони були цікавими, але нам жодного разу не вдавалося перемогти. Тим не менш, завжди приємно грати проти жвавої команди, що грає, є цікавою та перспективною. Нам було важко. Тому перемога тим більше є приємною.

 — Якось здалося, що вашим гравцям наприкінці матчу було не дуже приємно грати. Дуже багато пауз було. З чим це пов’язано?

— Розумію ваш сарказм. Але ви ж – досвідчена людина і розумієте, що іноді так трапляється. Усі команди намагаються на останніх хвилинах втримати перевагу. На мій погляд, відвертої симуляції не було. Тягнули час на кутовому, ви маєте на увазі?

— Ні, коли ваші гравці лежали довго на полі…

— Може, один такий момент і був. Але лише один.

— Яка заслуга Кузика у цій перемозі не тільки як гравця, а як людини, що знає суперника?

— Зараз століття інформації та технологій, тому нічого не приховаєш одне від одного. Все — як на долоні. А як гравець, він був дуже активним сьогодні і корисно зіграв, наскільки вистачило сил.

— Ви замінили гравців, що мали попередження. Побоювалися, що можете залишитися у меншості?

— Про всяк випадок, так. Крім того, після виходу Куліша, у «Дніпра-1» було два центральних нападники, тому ми випустили ще одного захисника. Утрьох вони мали нейтралізувати  цю небезпечну пару форвардів.

— Які завдання перед «Десною» у цьому сезоні?

— Задачі зараз у всіх однакові. Усі бажають потрапити до першої шістки на першому етапі. Хтось про це говорить вголос, хтось — мовчить, але всі цього прагнуть.

— Початок другого тайму пройшов за переваги «Дніпра-1». Ви свідомо віддали ініціативу чи так вийшло?

— В нас немає такого. Що граємо лише на оборону чи у атаці. Діємо за ситуацією. Команда знає, як захищатися, як атакувати, у якій зоні зустрічати. Якщо суперник володів ініціативою, значить, у них це виходило. Хоча моменти виникали біля обох воріт — і їх було достатньо.

Пресслужба СК Дніпро-1