Юнацька збірна України U-19 в другому турі Еліт-раунду Євро-2018 зустрічалась із командою Сербії. Нагадаємо, що у першій грі синьо-жовті зіграли унічию із шведами 0:0, а серби з великим рахунком (0:4) поступилися господарям турніру румунам. Тобто фактично лише перемога залишала нашій команді шанси на перше місце, адже в іншому випадку, у разі сьогоднішнього виграшу румунської команди над скандинавами, саме господарі бронювали собі путівку в фінальний раунд Євро-2018.
Як і у першій грі в стартовому складі українців вийшли одразу три гравця СК «Дніпро-1» – захисник Олександр Сафронов, півзахисник Олександр Бєляєв та форвард Владислав Супряга. В середині першого тайму серби відкрили рахунок, реалізувавши пенальті. Після цього майже одразу Бєляєв отримав жовту картку, а за кілька хвилин Супряга не реалізував чудовий момент, щоб відновити рівновагу. На 64-й хвилині Владислав залишив поле партнеру, а інші два спортклубівця провели весь матч. На 79-й хвилині українцям вдалося зрівняти рахунок, а вже у компенсований арбітром час Олександр Сафронов підключився до атаки і забив переможний гол у матчі – 2:1 українці виривають суперважку і важливу перемогу. В останньому турі наша команда зустрінеться із збірної Румунії.