Півзахисник СК «Дніпро-1», Олександр Сніжко, підвів підсумки осінньої частини чемпіонату країни та розповів про підготовку до кубкового двобою проти ФК «Львів».

— Олександре, який зараз настрій у «зимових чемпіонів»?
— Настрій зараз, звичайно, не може бути негативним, адже ми повернулися на перше місце, і це для нас було в чомусь несподіваним. Так, ми, безумовно, в це вірили, але дві поспіль осічки «Металіста-1925» нас дуже здивували, хоча, звичайно, приємно здивували. Але, головне порадувало те, як саме ми провели останній матч проти «Мира», та і взагалі цілу серію ігор після фіаско у матчі з ФК «Дніпро», коли ми повернулися на переможний шлях.
— Але, крім того, що конкурент втратив очки, і команда явно додала і зараз вже вирішує питання у першому тайміщо змінилося?
— Ми багато працюємо на тренуваннях, і були впевнені, що рано чи пізно, вона дасться в знаки. І добре, що так вийшло, що саме у цій частині чемпіонату ми і побачили плоди своєї праці. Добре, що зараз почали реалізовувати моменти, які нам раніше важко давалися. Завдяки цьому і можна побачити різницю в грі команди і, насамперед, в реалізації. І коли ми забиваємо у першому таймі, то змінюється і малюнок гри, побудови на полі, і далі все іде інакше. Зараз ми не мучимося з суперниками, як раніше, коли перші голи забивали тільки у середині другого тайму і навіть пізніше.
— До матчу у Львові залишається багато часу. На твою думку, це добре, чи погано? Адже з одного боку, команда набрала непоганий хід, звикла грати часто, але з іншого, можна трохи перевести дихання і набратися нових сил.
— На мій погляд, великого значення ця перерва не буде мати. Це ж не місяць, і навіть не два тижні. Надіюся, що ми підійдемо до кубкової гри на тлі свіжості. Безумовно, розраховуємо на перемогу, щоб пройти у півфінал турніру і з гарним настроєм йти у відпустку.
— Якою інформацією володієте про ФК «Львів»?
— Це фізично міцна команда, яка дуже нагадує «Мир». З іншими нюансами ми ще ознайомимося на детальному розборі, і ці знання будемо намагатися втілити на полі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»