Наприкінці чергового тренування  довше за інших в манежі затрималась трійка центральних півзахисників – Сергій Кравченко, Олександр Сніжко та Іван Литвиненко, які ще довго на техніку жонглювали м’ячем, не даючи сфері опуститися на газон. Хто знає, можливо трійка готує себе до не дуже якісних весняних полів Першої ліги? Про це  та про інше клубна прес-служба і поспілкувалася по завершенні виконання вправи із Олександром Сніжком.

— Олександре, по-перше, як вдалося відпочити у відпустці?

— Відпустка пройшла на відмінно, але дуже скучив за футболом вже на другому-третьому тижні. Тому ми з хлопцями збиралися у манежі, тим самим краще зуміли себе підготувати до початку зборів. Відпочили чудово і тепер хочеться працювати.

— Де був під час відпустки?

— Був закордоном в Еміратах, де мені дуже сподобалося. Крім того був у друзів в Києві, та в інших містах України. Весь інший час провів дома з рідними та близькими

— Що загадав собі за новорічним столом?

— Ой, не скажу, а то не збудеться (сміється).

— Як проходить втягування у збори?

— Відмінно. Нам роздали програму на відпустку і я намагався її притримуватися, розбавляючи футболом або тенісболом. У перші два дні ще була легка кріпатура, але це, як сказав наш тренер по фізичній підготовці, – від покриття. А потім коли бігли йойо-тест, то взагалі кріпатури не відчував, дихалося нормально, і все було чудово. Тож, поки все гаразд — тьфу-тьфу-тьфу (сміється).

— Після тренування ти залишився із Сергієм Кравченком та Іваном Литвиненко. На трьох ви намагалися у дотик яка можна довше тримати м’яч у повітрі. Це ви так готуєтесь до весняних полів у Першій лізі (сміємося)?

— Та ні, це просто вирішили підточити техніку. Ваня постійно усім кидає виклик. Він хлопець молодий і хоче самореалізації (сміється).

— Як новачки втягуються у команду?

— Нормально, вже спілкуємося. Ніякого бар’єру немає, і команда до них добре ставиться. У нас кожні півроку склад оновлюється, але всі відкриті люди і абсолютно нормально спілкуємося.

— Чого чекаєш від другої частин сезону?

— Нічого тут не змінилося. Як і раніше, будемо боротися за перше місце, щоб здобути пряму путівку  в Прем’єр – лігу. При цьому хочеться зробити це переконливо, щоб ні у кого не виникало ніяких питань. І у перших же матчах на весні з «Металістом-1925» і «Волинню» у нас будуть чудові шанси це все довести. Ну а від себе чекаю більше ігрового часу, і намагатися відзначатися результативними діями у кожному матчі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»