Півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Сніжко прокоментував підсумки матчу, в якому він до голу додав результативну передачу.

— Сашко, наскільки важко сьогодні було грати команді на такому полі?
— Дійсно, було досить непросто грати на такому газоні, але на мій погляд ми вже адаптувалися. Спочатку в Нікополі не вийшло, потім був досвід з «Таврією», а далі пішло все простіше і простіше, і на це багато хто вже не звертає увагу, команда стала діяти впевненіше навіть на поганих полях. Але все одно, грати на такому полі не комфортно, тому усі молодці, що з цим впоралися і з гарним настроєм підійшли до цього матчу.
— Не дивлячись на поле, головним козирем команди залишається швидкість і динаміка?
— У нас в кожному матчі робиться акцент на інтенсивність, і це працює. І ті зусилля, що ми докладаємо на тренуваннях, вони потім втілюються в іграх. Ми вже краще зустрічаємося з м’ячем, і це наслідок того, що сьогодні фактично усі три голи були забиті практично однаково. Зараз подібне відбувається все частіше, адже раніше були матчі, коли ми з м’ячем після подач не зустрічалися.
— Когут сьогодні знову оформив дубль. Це випадковість, награвання або якось чаклуєте з ним перед матчем?
— Він просить передачі, вбігає в штрафний майданчик, і мені не шкода йому віддати пас, після якого він забиває. Нехай забиває і посміхається.

Прес-служба СК «Дніпро-1»