Форвард дніпрян Олексій Чичиков в інтерв’ю клубній пресслужбі розповів про відпочинок та поділився очікуваннями на наступний сезон.

— Олексій, як вдалося відпочити у відпустку?

— Після нагородження, коли усі пішли у відпустку, я поїхав до дому до батьків, своїх та дружини, а взявши сина поїхали у Кирилівку, де провели шість чудових днів…

— В наш час до Кирилівки лише багатії їздять… (сміємося)

— Ні, мені там сподобалося – добре, комфортно. Хороша родинна відпустка вийшла. Відпочили, а тепер з новими силами рвемося в бій.

— Попереду УПЛ, ти не один рік грав на такому рівні. Яким бачиш наступний сезон?

— Вважаю, що у нас боєздатний колектив, у нас хороша команда, і переконаний, що зараз проведемо якісний збір, додамо в усіх планах, в тому числі, ігрових. В тренувальному процесі у нас також буде все в порядку, так що переконаний, що в Прем’єр-лізі дамо бій будь-якій команді. Усі бачили, як ми грали за Кубок України, так що нас також побоюються. Думаю, що наші всі хороші ігри і перемоги ще попереду.

— В команді завжди була гарна атмосфера, багато гумору. Хто, на твій погляд, найбадьорішим вийшов з відпустки?

— Знаю, що деякі хлопці прилетіли з відпустки вчора та позавчора, можна сказати, що прямо на тренування. Всі у гарному гуморі. Я, особисто, дуже радий Кравченка побачити, нарешті він одужав. Теж саме стосується і інших наших гравців, хто пропустив кінець минулого сезону. Тож, все на позитиві і поки що посміхаємося.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»