Фланговий форвард «Дніпра-1» Олексій Чичиков в інтерв`ю сайту УПЛ   розповідає   про   комплектацію   складу  командизокремапро конкуренцію нарізних позиціях

— Олексіюакурат рік тому Виможна сказатиповернулись у рідні пенати», знову почавши   грати в Дніпрі…

— Та я би не сказав, що це «рідні пенати»: в Дніпропетровську (тоді ще) я провчився рік в УФК-2, а потім переїхав у Полтаву. З другого боку, так: я вже грав у цьому місті 2007 року, мені тут загалом усе знайоме, був радий повернутися… Було як? «Зірка» вилетіла з УПЛ, команду фактично розпустили, я чекав запрошень — сподівався залишитися в елітному дивізіоні. Але конкретних запрошень не було, а тут зі мною зв’язався Дмитро Михайленко, я взяв час на роздуми і, врешті, погодився. Вважаю, вчинив правильно. Наприклад, минулий сезон у нас вийшов дуже сильний.

— Для Вас це вже буде четвертий «захід» в УПЛРаніше Ви пробували сили у «Ворсклі», «Дніпрі», «Зірці», тепер нова спробаДля багатьох фахівців Ви залишаєтеся футболістом  Першої ліги…

— Розумієте, час не стоїть на місці. У вересні мені виповниться 32, я вже маю досвід, і спортивний, і життєвий, на багато речей інакше дивлюся. Тому не боюся нових випробувань. Навпаки — з великим інтересом очікую майбутнього сезону. У нас дуже хороший склад, я переконаний — маємо гідно виступити.

— Про кадричомусь є відчуттящо «Дніпру-1» бракує «середнього класу». В тому планіщо є   або дуже молоді й недосвідченіабо дуже досвідченіа «середина»— майже відсутняЧи це  помилкове враження?

— Якщо брати минулий сезон — не в усьому помилкове. Проте наші наставники працюють над цим, триває процес доукомплектації. Ось днями підписали Юрія Вакулка: він і молодий, і досвіду вже набрав.

— І ще про кадривлітку Вам додалося конкурентівСандро КобахідзеСергій Булеца…

— Спочатку уточню щодо позицій: Булеца у нас награється як відтягнутий форвард — атакувальний півзахисник; а, наприклад, Владислава Супряга складе конкуренцію Станіслав Кулішу. Моїм конкурентом, мабуть, стане Кобахідзе. Що, вважаю, добре, бо на кожну позицію мають бути по два рівноцінні футболісти.

— Перший літній збір у «Дніпрі-1» Ви провели влітку минулого рокуЧи має якісь специфічні  риси поточний збір?

— Має — все-такий клуб стартує в УПЛ. Якщо стисло, головна специфіка в більшій інтенсивності вправ. Тобто обсяг роботи той же, але з більшою інтенсивністю.

— В недавньому інтерв’ю для нашого сайта Ваш наставник сказавщо мета на сезон    залишитися в елітіЧи існує така мета (або іншау вигляді офіційного завдання від керівництва?

— Такої зустрічі з Президентом клубу ще не було. Коли ми стали чемпіонами Першої ліги, Юрій Береза сказав, що маємо прагнути до єврокубків. Але то, мабуть, були більше емоції. З другого боку, якщо не прагнути потрапити нагору українського футболу, навіщо тоді взагалі грати!? Так, амбіції — це дуже добре й вони у нас є, але клуб новий і розбудується поступово, зважено… Думаю, ближче до старту сезону нам усе офіційно озвучать.

Пресслужба СК «Дніпро-1» за матеріалами УПЛ