Клубна прес-служба поспілкувалася із новачком СК «Дніпро-1» Олексієм Чичиковим:

— Олексій, традиційне запитання для новачків, як ти дізнався про зацікавленість з боку спортклубівців і наскільки довго тривали перемовини?

— Пропозицію отримав вже після того, як завершився чемпіонат в Прем’єр –лізі – наша команда з неї вилетіла, до того ж у мене закінчився контракт з клубом. І тоді мені зателефонував головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Станіславович Михайленко, запропонував приїхати і поспілкуватися. Я взяв деякий час на роздуми – три-чотири дні, в зважив усі «за» та «проти», подивившись, що тут можна добре прогресувати, і в цілому команда зростає, у підсумку погодився на цю пропозицію.

— У команди Дмитра Михайленка комбінаційний, атакуючий стиль гри, наскільки тебе імпонує подібна ігрова філософія?

— Зараз багато хто показує атакуючий футбол і, звичайно, хочеться внести у цю гру якісь власні кольори, додати під цю тактику швидкість і більш агресивні дії. А сама команда мені тут дуже подобається, і це показував її результат – вийшли заздалегідь із великим відривом у Першу лігу. Вірю, що нам все вдасться, і ми виконаємо ті завдання. зо стоять перед командою.

— Ти атакуючий гравець, а яка саме у тебе позиція?

— Я працюю більше на команду, ймовірно тому небагато забиваю. Більше у дитинстві був чистим форвардом, але з часом перекваліфікувався у нападника, який діє з глибини і на флангах.

— Свого часу ти виступав за ФК «Дніпро». Згадай, як це було?

— Я тоді виступав за московський «Локомотив», і я в тому переході нічого не вирішував, як би поставили перед фактом, що переходиш у «Дніпро». Тоді тут головним тренером  був Олег Протасов, при цьому сезон вже тривав. Важкувато було влитися у колектив, тим більш, що тоді команда була дуже сильна, і особливо не вдалося тут зачепитися, адже і конкуренція була велика. Але все одно, для мене це був позитивний досвід, адже я побачив, який рівень може бутив  українському футболі. Мені подобалося, але, нажаль, залишитися тут не зумів.

Прес-служба СК «Дніпро-1»