Нападник СК «Дніпро-1» Олексій Чичиков поділився власими враженнями після матчу проти ПФК «Суми» (7:0): 

Олексію, у тебе не так давно була травма. Як себе зараз почуваєш?

– По-перше, хочу привітати команду з хорошою грою та забитими м’ячами. Для нас дуже важливо було отримати позитивні емоції перед такою важкою грою. Ну, а відчуваю себе добре, набираю форму, а можливо і вже набрав, хоча і не реалізував ті моменти, що у мене сьогодні були. А так, готуємося до «Шахтаря».

– Як Куліша привітали в роздягальні після покеру? Його вже мабуть ніхто не наздожене у снайперській гонці?

– Стас і до цього був кращим бомбардиром – це його робота. Він чистий форвард, який шукає свої моменти. Він все це постійно доводить і навряд чи його хтось вже дожене у цьому чемпіонаті. Всі за нього раді, і я ще раз його вітаю.

– Попереду матч проти «Шахтаря». Який рецепт успіху може бути у грі з грандом українського футболу?

– Тут, в першу чергу, повинна бути колективна командна гра, стояти один за одного. Страхувати, допомагати, і попри все не опускати руки, яким би рахунок не був. Вірити у власні сили і в себе – це найголовніше. За таких обставин удача обов’язково буде на нашому боці.

– На «Ворсклі» було 10 тисяч глядачів, а на «Шахтар» скільки очікуєте вболівальників?

– Скільки я тут в команді, поки що не бачив навіть наполовину заповнений стадіон. Звичайно, хотілося б побачити повні трибуни на матчі із «Шахтарем», але, навіть, якщо збереться половина «Дніпро-Арени» я буду задоволений, адже грати при заповнених трибунах завжди цікавіше. Це дуже мотивує, коли знаєш скільки вболівальників тебе підтримують, тримають за тебе кулаки і гонять вперед, тому тут, хоч-не-хоч, а будеш бігти тільки вперед.

Прес-служба СК «Дніпро-1»