Сьогодні спортивний клуб «Дніпро-1» офіційно поповнив свій склад двома новачками — контракт із клубом підписали Станіслав Передистий та Максим Білик.  Обидва раніше виступали у Першій лізі за охтирський «Нафтовик-Укрнафту» і є вихованцями футболу Дніпропетровської області. Контракти обох розраховані на півтора роки до літа 2019 року.

Станіслав Передистий, що виступає на позиції опорного півзахисника,  народився 17 квітня 1989 року у Дніпродзержинську, де і починав робити перші кроки у футболі в складах ДЮСШ «Ікар» та «Сталь», після чого перейшов до Академії донецького «Шахтаря». У цьому ж клубі він розпочав професійну кар’єру, виступаючі за «Шахтар-3» у Другій лізі та у першості U-21. Далі була оренда в рідну дніпродзержинську «Сталь», яка тоді виступала у Другій лізі, після чого перейшов до краматорського «Авангарду», з яким він вийшов до Першої ліги. Потім в його кар’єрі були виступи у першості Дніпропетровщини за дніпродзержинську «Сталь-2» та петриківський «Олімпік», звідки він перейшов до зачепилівського «Колосу» у чемпіонат Харківщини.  А от вже останні три сезони Передистий грав у Першій лізі за «Нафтовик-Укрнафту», в складі якого провів 65 матчів і забив 2 м’ячі.

Максим Білик виступає на позиції лівого та центрального захисника, народився 10 червня 1990 року, і свої футбольні університети закінчував в ДВУФК. Звідти він потрапив до Другої ліги у склад криворізького «Гірника», а продовжив кар’єру у «Дніпрі-75». Далі були три роки у дублі «Кривбаса» і сезон в литовський вищій лізі за «Круойя» (Пакруойіс), звідки він повернувся на батьківщину до складу черкаського «Славутича». Потім були виступи за сильніші команди Дніпропетровської та Харківської областей – магдалинівський «ВПК-Агро» та зачепилівський «Колос», ну а останні три сезони він проводив в складі охтирчан, за яких провів 40 матчів і забив 3 голи.

фото fcnaftovyk.com.ua

Прес-служба СК «Дніпро-1»