СК «Дніпро-1» – «Десна» (Чернігів) 1:0 (1:0)

14 лютого. 15.00. Контрольна гра. Сіде. «Емірхан Спортс».

СК «Дніпро-1»: Юрчук (Варцаба,46), Бровченко (Сафронов,74), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Поплавка (Бєляв,46), Когут (Литвиненко,82), Сніжко (Передистий,77), Кравченко (кап), Чегурко (Ховайко,82), Супряга (Войцеховський,61)

«Десна» (Чернігів): Махновський, Мельник (кап) (Щедраков, 82), Мостовий, Парцванія, Арвеладзе (Безбородько,74,), Чорноморець (Головко,61), Картушов (Коваленко,82), Волков, Філіпов, Леандро (Банасевич,46), Коберідзе.

Гол: Поплавка (25)

Чернігівську «Десну» можна було б назвати найскладнішим суперником для дніпрян на першому зборі, адже це один з лідерів Першого дивізіону та нещодавній чвертьфіналіст Кубка України, де на цій стадії сіверяни мінімально поступилися київському «Динамо». Тому у тренерського штабі СК «Дніпро-1» був чудовий привід перевірити свої кращі сили. Таким чином, в стартовому складі, на поле вийшли одразу 9 гравців з тих, хто був на львівському кубковому чвертьфіналі, лише тільки Шаповалова замінив Кравченко, а Хучбарова – Чегурко. Відзначимо, що наша команда одразу розпочала активні дії – під час стартових 3 хвилин дніпряни провели дві гострі атаки флангами, які завершувалися небезпечними прострілами і захисту чернігівців довелося у цих епізодах понервувати.

На це «Десна» відповіла власним випадом, коли на одинці з Юрчуком опинився Філіпов, але голкіпер у цьому епізоді діяв бездоганно. У свою чергу простріл Супряги з лівого флангу ледь не завершився атоголом – м’яч після вибивання Мостового в лічених сантиметрах розминувся із стійкою. Наша команда продовжувала володіти перевагою і на 15-й хвилині вже Когут виводив на удар Супрягу, який знаходився у штрафному майданчику, але удар Влада заблокував захисник, а у наступній атаці Махновський не дуже переконливо відбив удар Чегурка, проте добити м’яч не було кому. Такий тиск не міг не завершиться взяттям воріт, хоча у чомусь гол вийшов несподіваний. Бровченко на правому фланзі віддав передачу Поплавці, і Ярослав красивим ударом-навісом перекинув Махновського – 1:0! Невдовзі рахунок міг подвоїти Логінов, який перестрибнув усіх при подачі з кутового, але трохи не влучив у дальній кут. Наша команда продовжувала повністю контролювати гру. Дніпряни подовгу володіли м’ячем, проводили красиві комбінації, на що суперник просто нічим не зміг відповісти. Когут, Поплавка, Сніжко, Кравченко, Бровченко іноді створювали таку карусель біля штрафного майданчику чернігівців, що у тих голова практично йшла колом. Складалося враження, що чернігівці просто знаходились в якійсь прострації, від того, як грає їх суперник, явно не очікуючи подібного ходу двобою. Нашій же команді залишалося тільки пошкодувати, що у першому таймі за такої гри було забито лише один м’яч.

У перерві в складі дніпрян відбулося лише дві зміни – на останній межі вийшов Варцаба, а на фланзі Поплавку замінив Бєляєв, пішов на ліву бровку, а на правий фланг перейшов Чегурко. З відновленням гри над стадіоном в Сіде розпочалася сильна злива, яка, безумовно заважала гравцям діяти у такому ж стилі, як у першій половині матчу. Але, не дивлячись на скрутні погодні умови, дніпряни продовжували тримати м’яч, переносячи на поле усі тренувальні напрацювання. Особливо запам’ятався момент у Супряги, але його удар метрів з десяти заблокував захисник. Відзначився і гарматним пострілом зі штрафного Польвоий, після чого голкіперу «Десни» в стрибку довелося виручати команди. Лише на 65 хвилині чернігівці створили перший небезпечний момент у другому таймі, коли Коберідзе міцно пробив з лінії штрафного майданчика, але Варцаба зреагував на цей постріл. Зовсім гостро було в у володіннях голкіпера СК «Дніпро-1» було на 71-й хвилині, коли суперникам довелося забити, але лайнсмен зафіксував у чернігівців офсайд.

Далі обидві команди провели багато змін, гра в цілому вирівнялась і особливих гострих моментів вже не було. За таких обставин СК «Дніпро-1» довів справу до мінімальної перемоги над міцним суперником.