Судді: Крістіна Козорог (Київ), Віталій Український, Олексій Дубовий (обидва з Луганської області)
Четвертий арбітр: Єгор Кевлич (Кропивницький)
Суддівський наглядач: Станіслав Боклажко (Київ)
«Інгулець-2»: Карнаушенко, Оксенюк (Червінський,62), Глоба (Химанич,59), Зіпцер (кап.), Данильченко, Нікулін (Омельченко,46), Довгий, Шморгун, Кобуладзе, Порохня, Горбунов (Унгурян,46).
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Поплавка, Сафронов, Лопирьонок (кап.) (Бєляєв,46), Бровченко, Передистий, Сніжко (Карноза,46), Когут (Гоменко,59), Войцеховський, Кожушко (Кірєєв,59), Мємєшев (Хучбаров,59).
Запасні: Варцаба, Сула
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Голи: Кожушко (6,31,53), Войцеховський (13), Когут (58), Карноза (74)
Попередження: Когут (52), Поплавка (81), Хучбаров (85)

В заключному турі групової стадії чемпіонату країни тренерський штаб дніпрян знову дав перепочити кільком досвідченим виконавцям (до заявки на матч не потрапили Логінов, Польвоий та Кравченко), а також Супрязі, який на повну попрацював на турнірі пам’яті Лобановського, а от Сафронов, що пропустив гру проти греків, розпочав матч у стартовому складі.

Господарі досить несподівано активно розпочали гру, і навіть притисли дніпрян до їх воріт, але це тривало трохи більше хвилини і поступово спортклубівці перевели гру на іншу половину поля. І вже на 6-й хвилині гості відкрили рахунок – Войцеховський увійшов в штрафний майданчик по місту правого інсайда і прострілив на дальню стійку, де Кожушко у дотик спокійно спрямував м’яч у сітку.  А на 13-й хвилині рахунок став 2:0 на користь гостей – це тепер Войцеховський додав гол до результативної передачі: Влад отримав передачу через центр від Когута, обіграв захисника і влучно пробив низом у дальній кут повз воротаря.

Наша команда продовжувала контролювати ситуацію на полі, подовгу розіграючи комбінації на підступах до штрафного майданчику суперника, а наступний гострий момент створила на 21-й хвилині, коли після пасу Поплавки Кожушко з вигідної позиції влучив у поперечину.  Тільки після цього господарям вдалося повести дві перспективні атаки, але довести їх до логічного завершення вони не зуміли. Спортклубівці діяли значно гостріше і на 28-й хвилині ще одну нагоду збільшити рахунок втратив Кожушко, якого на удар вивів Мємєшев, але Олег вирішив бити не одразу, а ще наблизитися до воріт, але при цьому і кут став значно гострішим, тому Карнаушенку вдалося відбити удар форварда на кутовий. Проте вже за три хвилині Кожушко оформив дубль, коли спіймав на голову навіс від Войцеховського, який набрав вже третій результативний бал у матчі.

На 36-й хвилині Мємєшев і Когут розіграли красиву комбінацію, в результаті якої кращий бомбардир СК «Дніпро-1» вийшов на побачення із голкіпером, переграв його і опинився на газоні, але жіноче серце підказало арбітру пожаліти господарів і пенальті призначено не було.  В кінці першого тайму невеликий спалах активності був у господарів, які навіть подали два кутових поспіль, але нічого суттєвого створити вони не зуміли, а от дніпряни на 43-й хвилині могли збільшити рахунок, але м’яч після підступного удару Мємєшева пройшов поруч із стійкою.

На початку другого тайму господарі знову намагалися якось потурбувати володіння Юрчука, але навпаки таки отримали гол у власні ворота. На 53-й хвилині спортклубівці гостро  розіграли стандарт, після чого пішла атака другим темпом, і Карноза намагався пробити метрів з 14-ти, але замість удару в Артура вдалася результативна передача, адже м’яч потрапив до Кожушка і той оформив хет-трик. А ще за 5 хвилин свій снайперський доробок до 15 м’ячів у чемпіонаті довів Когут, замкнувши простріл Войцеховського, який віддав вже третю результативну передачу в матчі. Одразу після цього тренерський штаб гостей провів ще три заміни, надавши ігрову практику іншим виконавцям.

На 74-й хвилині Карноза сам заробив штрафний біля лінії карного майданчику господарів і сам же відмінно виконав удар у притаманному для себе стилі, таким чином відкривши рахунок забитих м’ячів у складі СК «Дніпро-1». Також два непоганих моменти були у Кірєєва: спочатку він неточно замкнув простріл Хучбарова, а потім підступно бив метрів з 20-ти, але трохи вище поперечини. У підсімку спортклубівці довели справу до чергової перемоги з великим рахунком, підвівши відмінну черту під виступами у чемпіонаті в групі. Попереду залишається “золотий” матч в столиці проти волочиського “Агробізнесу”.