Юнацька збірна України з перемоги розпочала відбірний раунд Євро-2018. В стартовому матчі турніру наша команда з рахунком 1:0 здолала господарів змагання албанців. Єдиний гол у ворота суперника, реалізувавши вихід сам на сам, забив форвард СК «Дніпро-1» Владислав Супряга, який провів на полі всі 90 хвилин матчу. Також у зустрічі виступили ще два гравці нашого клубу – захисника Тимофія Сухаря було замінено на 88 хвилині, а сьогоднішній іменинник Олександр Бєляєв зіграв повністю перший тайм.

В іншому матчі групи команда Норвегії переграла чорногорців 3:0. Саме проти вікінгів і проведе свій наступний матч наша команда. Він відбудеться 7 жовтня і розпочнеться о 15 годині. Нагадаємо, що до наступного раунду виходять дві кращі команди групи.