СК «Дніпро-1» – «Рапід» (Бухарест, Румунія) 3:2 (2:1)
11 лютого. Контрольний матч. Сіде. Футбольний комплекс «Ред Стар». 15.30.
СК «Дніпро-1»: 1 тайм: 41.Бабічин, 3.Сафронов, 71.Лопирьонок, 15.Логінов,8. Польвоий, 4.Кравченко (кап), 18.Сніжко, 25.Когут, 99.Бєляєв, 27.Чегурко,89. Супряга. 2 тайм: 33.Юрчук, 10.Бровченко, 71.Лопирьонок,3.Сафронов (45.Зайков,65), 19.Поплавка, 22.Передистий, 9.Кірєєв, 14. Литвиненко, 7.Войцеховський, 99.Бєляєв, (22.Ховайко) 77. Сула
«Рапід»: 33. Чіучулеску, 28. Войку, 4. Якоб (2. Боян,5), 24. Матфей, 6. Лабару, 17. Бовлеа, 10. Панчу (кап.), 20. Сіріта, 13. Гоге, 21. Нікулае, 19. Укада. На заміну виходили: 23. Петрісор, 30. Оларіу, 99. Барбалав, 14. Станчу, 11. Нічу, 7. Борбей, 18. Іова.
Голи: Супряга (14), Чегурко (34), Зайков(73) – Нікулае (18,52)

Спортклубівці розпочали досить потужно і вже перша атака нашої команди могла завершитися взяттям воріт. Сніжко кинув у прорив лівим флангом Бєляева, той прострілив вздовж штрафного майданчика, а там Супряга відкинув м’яч під удар Когуту, який з розвороту поцілив у хрестовину. Наша команда продовжувала тиск, але у наступні 10 хвилин захисникам румунської команди вдавалося переривати сольні проходи Когута, Бєляєва і Сніжка на межі власного штрафного майданчика. До Бабічина в ці хвилини м’яч практично не доходив, а ті атаки суперника, що здавалися перспективними, завершувалися офсайдами.  А невдовзі дніпряни відкрили рахунок – Бєляєв перехопив м’яч у центрі поля і у дотик кинув у порив Супрягу, який спокійно переграв воротаря і закотив м’яч у порожні ворота -1:0!

Майже одразу Бєляєв міг подвоїти рахунок, але пробив трохи неточно з лінії штрафного майданчика. А от румуни фактично з нічого зрівняли рахунок. Когут відкидав м’яч на Бабічина, а Нікулає перехопив передачу і переконливо реалізував свій шанс -1:1. Спортклубівці продовжували володіти перевагою, але наступний гострий момент створили вже на 30-й хвилині, коли Супряга замикав головою навіс з флангу від Польового, але тут відмінну реакцію продемонстрував голкіпер «Рапіда» Чіучулеску. Але і він нічого не зумів зробити, коли Кравченко чудовою передачею вивів на побачення з воротарем румун Чегурко, і той переконливо переграв голкіпера, забивши свій перший гол в футболці СК «Дніпро-1».

У перерві тренерський штаб нашої команди провів чисельну ротацію, залишивши тільки пару центральних захисників Лопирьонок-Сафронов, та атакуючого півзахисника Бєляєва. На правому фланзі оборони з’явився Бровченко, на лівому – Поплавка, а в середині поля відзначимо цікавий трикутник: Передистий – Кірєєв – Литвиненко, Войцеховський вийшов на позицію центрфорварда, а з правого флангу йому допомагав Сула.

Після доволі рівного початку румунській команді вдалося відігратися. Все розпочалося після втрати нашої команди у центрі поля, після чого партнери вивели довгим пасом вперед Нікулае, який скористався і своїм другим шансом у матчі -2:2. Майже одразу гру на себе  взяв Сула, але з його підступним ударом з труднощами, але впорався голкіпер «Рапіда». Наступний шанс відзначитися голом мав Кірєєв, який пробивав з кута штрафного майданчика у дальній кут, але трохи неточно. А на 73-й хвилині СК «Дніпро-1» втретє вийшов вперед. Це академік Зайков підключився на стандарт і за допомогою рикошету від захисника суперника спрямував м’яч у дальній кут 3:2. У підсумку матч і завершився з таким рахунком. Що ж, є перша міжнародна перемога в історії СК «Дніпро-1», і приємно, що її було здобуто над досить титулованим клубом.