Головний суддя: Юрій Іванов (Донецька область)
Судді на лінії: Віталій Федорок (Чернігів), Антон Ісаєв (Запоріжжя)
Четвертий арбітр: Андрій Холявко (Львів)
Суддівський наглядач: Роман Гамаль (Чернівці)
«Рух» (Винники): Ільющенков (кап.), Бусько (Заставний,80), Дуць, Білий, Писко, Чепелюк, Б. Баранець (Копина,65), Г. Баранець (Хомченко70), Грисьо (Козак,53), Буй, Батальський (Зубар,63).
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв, Логінов, Лопирьонок, Польовий, Кравченко (кап.), Сніжко (Загальський,61), Когут (Щедрий,68), Чичиков (Кожушко,90+3), Назаренко (Башлай,90+2), Куліш.
Запасні: Кліщук, Бровченко, Панасенко
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Чепелюк(34), Чеботаєв(49), Б.Баранець (55), Заставний (86)
Голи: Когут (35), Писко (57), Чичиков (67), Куліш (90+3)

Тренерський штаб дніпрян, не дивлячись на багаточисельний десант в міжсезоння, в стартовому матчі чемпіонату вирішив опертися на перевірених бійців, до яких додали квартет новобранців: на позиції правого захисника вийшов Чеботаєв, а в атакуючій лінії повинні були креативити Чичиков-Назаренко-Куліш.
Гра почалася із розвідки, що і не дивно, адже команди раніше не зустрічалися, а після змін у складі потрібно було не тільки дивитися на суперника, а і награти власні зв’язки. До середини першого тайму гості більше володіли м’ячем, подали кілька стандартів, але нічого гострого не створили біля воріт «Руху», який також лише кілька разів добирався до штрафного м майданчику дніпрян. Спалах активності від спортклубівців вибух на 23-24 хвилинах, коли спочатку захисники винниківців з практично з лінії воріт вибив м’яч після удару Чичикова, а у наступній атаці Когут бив через себе, але знову таки сфера не дійшла до воріт – на її шляху стали оборонці «Руху». Господарі на це відповіли на 30-й хвилині, коли вивели на удар Батальського, але той невдало приклався до м’ячу, який опинився в руках у Юрчука.
А невдовзі дніпряни відкрили рахунок. Все розпочалося з рейду Назаренка лівим флангом, якого тільки ціною жовтої картки зупинив Чепелюк. Але головне покарання прийшло після ви конання стандарту – Кравченко навісив, а кращий снайпер команди минулого чемпіонату Когут головою підправив м’яч у сітку! До завершення першого тайму гості переконливо контролювали ситуацію на полі і пішли на перерву у відмінному настрої.
З початком другого тайму господарі одразу кинулися відіграватися, і першими завдали небезпечного удару головою поруч із дев’яткою. Натомість дніпряни отримали простір для контратак і Куліш у продовж однієї хвилини двічі міг подвоїти перевагу спортклубівців, але обидва рази надійно діяв Ільющєнков. А от господарі власним шансом скористалися. Писко навісив зі стандарту в штрафний майданчик, і м’яч, до якого ніхто так і не доторкнувся опинився у дальньому куті воріт дніпрян -1:1.
Нічийний рахунок тримався 10 хвилин, доки Назаренко зробив простріл з лівого флангу, Куліш поборовся із воротарем, і м’яч відскочив до Чичикова, який проштовхнув сферу у ворота -2:1 на користь спортклубівців. Майже одразу потужний удар наносив Буй, але тепер вже Юрчук проявив всю свою майстерність, і відбив м’яч з під поперечини. Але цей момент був чи не з найнебезпечніших з боку господарів. Дніпряни впевнено грали на контратаках, нерідко пресингуючі суперника на його половині поля, і мали відмінні шанси збільшити рахунок після ударів Куліша і Чичикова. У підсумку вже у компенсований арбітром час Кулішу вдався влучний удар у дальній кут з лінії штрафного майданчику, і таким чином Станіслав встановив остаточний рахунок у грі -3:1 – СК «Дніпро-1» здобуває першу перемогу у першому матчі в Першій лізі!