Сьогодні в четвертому турі чемпіонату України серед команд U-19 в першій лізі третьої групи вихованці СК «Дніпро-1» здобули свою першу перемогу, та ще й яку – супервольову!

Сьогоднішній матч СК «Дніпро-1»-U-19 на стадіоні «Трудові резерви» проти «Олімпіка-СДЮШОР-2» з Кропивницького, провів у такому складі: Першин, Дронь, Обертас, Полонський, Пенський, Коренєв, Кушнірчук, Федорчук, Крук, Овзяк, Гюльназаров. На заміну виходили: Черняєв, Кудря, Крохмаль, Ярило, Лисаченко, Євсіков.

До перерви точилася рівна гра, але господарі діяли гостріше. Два відмінних моменти відкрити рахунок мав Федорчук, який двічі виходив на побачення з голкіпером суперника, але у першому випадку далеко відпустив від себе м’яч, а у другому пробив у воротаря. У гостей запам’ятався лише один момент, коли банальний навіс з лівого флангу ледве не призвів до голу, але Першин зумів дотягнутися до м’яча, і відбити його з під хрестовини.

Усі головні події відбулися у другому таймі. Гості відкрили рахунок вже на 49-й хвилині, причому здалося, що гравець «Олімпіка» забрав м’яч у захисника дніпрян з порушенням правил, після чого був постріл, який завершився взяттям воріт. На 56-й хвилині суддя призначив штрафний удар метрах в 20 від воріт господарів і кропивничани забивають удруге. Здавалося, що за рахунку 0:2 у будь кого можуть опуститися руки, але не у наших хлопців. На 61-й хвилині господарі заробляють пенальті і капітан команди Віктор Овзяк переконливо його реалізовує – 1:2!

Дніпряни штурмують ворота суперника. Дуже активно на лівому фланзі атаки діє Олександр Крохмаль (на фото №24). Спочатку він сам вийшов на ударну позицію, але замість удару вирішив віддати пас, нажаль – не точно. Далі він фінтами розкидає захисників суперника і заробляє штрафний біля лицевої лінії, подача з якого завершується влучним ударом Дмитра Гюльназарова – 2:2, йшла 70-та хвилина гри!

Господарі продовжують дотискати суперника і на 73-й хвилині Пенський втікає від захисників, обіграє воротаря і голкіпер кропивничан зупиняє Данила підніжкою за межами штрафного майданчика – фол останньої надії і гості залишаються в меншості, причому усі заміни вже використані і на останню межу встає польовий гравець! І знову дніпряни не реалізують купу гольових моментів, доки Крохмаль не підхопив м’яча на власній половині поля і завершив свій рейд у чужому штрафному майданчику, де його зупинили з порушенням правил –знову пенальті! І вдруге Овзяк переконливо реалізовує 11-метровий удар – 3:2 на 85-й хвилині матчу.

До фінального свистка господарі не реалізували ще кілька вірних гольових нагод (двічі Пенський і одного разу Черняєв), проте це не завадило підопічним Дмитра Сінька здобути свою першу перемогу у турнірі, дуже важливу з психологічної точки зору. Так тримати, хлопці!