СК «Дніпро-1» – «Інгулець» (Петрово, 3 місце 1 ліги України) 0:2 (0:2)
27 лютого. Туреччина. Контрольний матч. 15.00
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко Лопирьонок, Логінов, Польовий (Зайков,76), Кравченко (кап.) (Передистий,76), Когут, Сніжко (Бєляєв,65), Чегурко (Гоменко,65), Хучбаров (Поплавка,46), Супряга (Войцеховський,76)
«Інгулець»: Ганєв, Кучеренко, Гончаренко (Синьогуб,87), Балан, Сондей (Новотрясов,87), Лупашко (кап.), Поднебений (Рябушко,83), Запорожець (Січінава,79), Клименко, Акименко, Мишуренко (Дорошенко,66)

Голи: Акименко (8, з пенальті), Мишуренко (18)

Матч проти одного з лідерів Першої ліги, який має усі шанси наступного року дебютувати в УПЛ, дніпряни розпочали доволі впевнено, вже на першій хвилині встигнувши провести різку атаку, але м’яч з під ніг Хучбарова вибили на кутовий. Наша команда трималася доволі солідно, але перший же гострий випад суперника закінчився пенальті – жорсткий підкат Логінова під Мишуренка арбітр розцінив 11-метровим, який чітко реалізував Акименко. Одразу ж на ударну позицію вийшов Лупашко, але його постріл метрів з 18-ти пройшов вище воріт. А невдовзі рахунок став 0:2. Поднебений поборовся із Польовим в штрафному майданчику СК «Дніпро-1», і м’яч відскочив до Мишуренка, який залишився наодинці із Юрчуком і спокійно переграв голкіпера. Так петровці одразу ж показали свій клас і те, до чого слід бути готовим нашій команді в матчах із більш майстерними суперниками, ніж виступають у Другій лізі, – вони таких помилок не прощають.
З іншого боку, цікаво було, як дніпряни будуть тримати цей удар. Потрібно сказати, що наші хлопці продовжили грати у своєму стилі, демонструючи комбінаційну гру на тлі серйозного суперника. На 30-й хвилині (після розіграшу п’ятого (!) кутового СК «Дніпро-1») м’яч потрапив до Когута і Ігор красиво закрутив сферу у праву від себе дев’ятку – на жаль неточно.
У другому таймі матч тривав у повільному темпі. В основному гра йшла між штрафними майданчиками, і суперники практично не загрожували воротах один одного. У спортклубівців можна згадати епізод на 71-й хвилині, коли Когут пройшов правим флангом і зробив гострий постріл на Супрягу, але нанести удар Владу не дозволив захисник.

Також незадовго до кінця гри був доволі спірний момент у штрафному майданчику «Інгульця», коли Гоменка одразу три суперника взяли «в коробочку», але свисток арбітра промовчав. У підсумку гра так і завершилась – 2:0 на користь представника Першої ліги.