12 грудня. 18.30. Придніпровськ. Манеж.
СК «Дніпро-1»-U-19 – «Дніпроагро» (Синельникове) 1:1 (1:1)
СК «Дніпро-1»-U-19: Веклич (Зновенко,41), Швиденко (Кобельчук,41), Стельмащук (Матвеєв,41), Зайков (кап.) (Полубехін,65), Езеагбанарі (Копил,41), Батагов, Соловйов, Волинець (Донцов,65), Гаврилюк (Ернандес,60), Ховайко (Маловичко,41), Сокол (Митченко,41).
Голи: Соловйов (23) – Коваленко (22, з пенальті)

В черговому турі Кубка пам’яті Миколи Кудрицького юнаки СК «Дніпро-1» приймали синельниківський «Дніпроагро» – команду, яка у 2018 році посіла четверте місце в обласній Суперлізі і завоювала Кубок Дніпропетровщини, при цьому вирішальний гол у складі синельниківців забив колишній півзахисник спортклубівців Ярослав Ткаченко. Хоча відзначимо, що у зимовому турнірі, тренерський штаб «Дніпроагро» більше переглядає молодь, тому великої переваги у віці цього разу гості не мали.
Весь матч пройшов з територіальною перевагою дніпрян. М’яч в основному перебував у зоні між центральною лінією та штрафним майданчиком «Дніпроагро», перед яким гості вибудували щільний захист. На відміну від попередньої гри проти павлоградського «Атріуму», тепер дніпряни більше намагалися бити здалеку. Особливо цим відзначався Батагов, але йому трохи бракувало влучності. У стартові 20 хвилин найкращий момент відкрити рахунок не реалізував Стельмащук, який підключився на подачу кутового і завдав удар над поперечиною, буквально знаходячись у метрі від воріт. А от практично перша, навіть не гостра атака, а спроба дійти до воріт господарів, завершилася для спортклубівців неприємностями – після навісу в штрафний майданчик Веклич пішов на перехоплення і наштовхнувся на суперника. Арбітр вирішив, що у цьому епізоді голкіпер порушив правила – Веклич майже дістав удар Коваленка, але відбити його не зумів. Проте одразу ж спортклубівці кидаються в атаку, і після кількох поспіль рикошетів у штрафному майданчику гостей, м’яч відскакує до Соловйова, який завдає невідпорного удару у дальній кут метрів з 12-ти 1:1. Тут же господарі проводять ще одну гостру атаку, і тепер воротар «Дніпроагро» рятує партнерів після удару злету Гаврилюка.
Другий тайм мало чим відрізнявся від першої половини гри, не дивлячись на те, що склад дніпрян оновився більш ніж на половину ще у перерві. В перші хвилини після відпочинку Батагов небезпечно бив головою вище поперечини, а також чудовий шанс втекти сам на сам не використав Маловичко, який не зумів приборкати м’яч після відмінної передачі на хід. В середині тайму і гості мали шанс вийти вперед, коли Тимофєєв обікрав захисника і вийшов на побачення із Зновенко, але тут класно зіграв воротар, який відбив удар ногою.

В останні 15 хвилин гри вже повна перевага була на боці спортклубівців, які просто замкнули синельниківців біля їх воріт і не використали кілька відміних нагод вирвати перемогу. Особливо запам’яталися удари Соловйова метрів з 13-ти в дальній кут поруч із стійкою, та блискучий момент у Ернандеса, якому ніхто не заважав завдати удар з лінії воротарського майданчика, але знову повз цілі.

Був ще момент у Митченка, проте з його ударом впорався голкіпер. Отже, підсумкова нічия 1:1 не порадувала дніпрян, які були дуже близькими до перемоги.