Післяматчева прес-конференція головного тренера «Прикарпаття» Володимира Ковалюка:

— Сьогодні усі емоції залишив на футбольному полі. У першу чергу хотів би подякувати нашим футболістам, нашим вболівальникам, оскільки була дуже чудова підтримка і багато людей сьогодні прийшло і на це перед грою я налаштовував наших футболістів, що буде багато глядачів, і щоб вони показали все на що вони здатні, щоб показали характер і перебігали команду «Дніпро-1». Ми добре вивчили суперника. Зрозуміло, що у них не було сильної мотивації, адже вони вже однією ногою до гри були в УПЛ, але все одно ми показали, що у нас є команда, є прикарпатський дух, тому сьогодні не тільки я задоволений, а усі, хто любить нашу команду рідного краю – наше «Прикарпаття». Що стосується гри, ви все бачили на футбольному полі. Було багато моментів, тому вийшла цікава гра, і тут нам трошки пощастило, адже у першому таймі було два моменти у «Дніпра-1», і якби вони нам забили, то все могло би бути інакше. Але футбол складається з того, що не знаєш, що буде далі. Хлопці старалися, хлопці вбивалися, і ми розуміємо, що у нас наступна гра із «Металістом 1925», і ми стараємося грати і все робити для вболівальників. Ви знаєте, що до нас приїде команда з Португалії на міжнародний матч, і хочеться, щоб багато людей прийшли на гру, а ми останнім часом показуємо непогані результати, і це у першу чергу тому що, ми маємо хорошу підтримку трибун.

— Сьогодні протягом матчу йшов дощ. Це було на руку вашим підопічним?

— Ви знаєте, що команда «Прикарпаття» у дощ майже не програє – це наша погода. Багато завжди боротьби, адже наші футболісти не люблять поступатися. І це мені подобається, адже наша команда з характером і ми його будемо розвивати. Зрозуміло, що сьогодні у нас ейфорія, оскільки обіграти 4:0 дніпрян це не так просто. І мені це особисто приємно, адже я за них колись грав і частку серця залишив в тій команді. І завжди є амбіції, обіграти ту команду, де ти колись грав, і таке бажання, певно, навіть більше ніж у футболістів.

-У команди залишились два матчі – дома з «Металістом 1925» і у гостях з «Оболонню Бровар». Які завдання будуть на ці ігри?

— Ми завжди налаштовуємося на перемогу. Але – це футбол, є певне везіння, або ні. Така гра, що не можна заздалегідь сказати, хто виграє Лігу Чемпіонів або Лігу Європи. Хто міг передбачити, що «Барселона» 0:4 програє? Ми будемо налаштовуватися, все ж таки наші суперники з верхньої частини турнірної таблиці, борються за вихід до УПЛ. Думаю. Що в цих матчах ми викладемося, тим більш буде невеликий відпочинок. Потім вже хлопців відправимо у відпустку, і подивимося, які будуть зміни у команді – хто прийде, хто піде. Але ми не будемо змінювати нашу стратегію, оскільки ми звикли  нашими вболівальниками і вигравати і разом програвати. Вболівальники вірять у наші майбутні перемоги – і це найголовніше.

Прес-служба СК «Дніпро-1»