Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

-На мій погляд, вийшла хороша гра від обох команд. Швидкий гол мав вплив на гру. В якійсь мірі він нас заспокоїв, хоча ми не зовсім добре проводимо кінець сезону, є у нас велика кількість травмованих гравців і багато молоді в команді, і за таким щільним графіком матчів ми бачимо, що не вистачає сил в кінці, не вистачає міцності. І сьогодні у суперника було більше шансів, ніж у нас, вони і по воротах били частіше, тому результат можна назвати позитивним, при тій грі, що була. Досить багато ми допускали моментів біля власних воріт, тому рахунок 1:1 для нас сприятливий.

— Чи правда, що в команду може повернутися Супряга на орендних умовах?

— Поки що ми не займаємося формуванням команди на УПЛ. Я також читав цю інформацію, але поки що в нашому шорт-листі його немає. Тому можна сказати, що на цю мить ця інформація не відповідає дійсності. Зараз ми з ним перемовин не ведемо, і думаю, теж саме стосується і клубів.

— Як мотивуєте команди в останніх матчах?

— Дійсно, з цим є складності. В кінці сезону ми надаємо можливість грати молоді. Той же Арсеній Батагов, якому 17 років – для нього це чудовий досвід, той же Олег Кожушко, поки є травмовані Куліш, Кравченко, Логінов, то є можливість перевірити найближчий резерв і надати можливість молоді пройти через ці важкі матчі Першої ліги. І тут, з одного боку, нам треба не втрачати обличчя — набирати очки і показувати якісну гру, але і  надавати можливість молоді для прогресу.

— Наскільки ваша команда потребує підсилення перед дебютом в Прем’єр – лізі?

— Звичайно, треба підсилюватися. У нас склад, на сьогоднішній день, не достатній для УПЛ. Ми зіштовхнулися із ситуацією, коли є ряд травмованих гравців? і нам важко набирати очки і показувати якісну гру. Тому, нам потрібно буде підсилення, на кілька позицій, щоб залишатися конкурентоспроможними в такому складному чемпіонаті. Формувати же склад будемо з гравців нашої Академії або вітчизняних виконавців.

— Є у складі «Оболоні-Бровар» гравці, які вас зацікавили?

— «Оболонь-Бровар» — хороша і якісна команда, яка проти лідерів показувала свої кращі ігри, і багато очок вони відібрали абсолютно у всіх команд. Є там і швидкі гравці, є футболісти з хорошим досвідом, але, на мій погляд, саме якісного підсилення, ми в цих гравцях не знайдемо для УПЛ.

— Чи залишиться в «Дніпрі-1» Юрій Бровченко, який колись виступав за оболонців?

— Поки що ми над цим не замислювалися. У нас попереду є ще матчі, а крім того це залежатиме від того, наскільки вдало ми проведемо селекційну роботу в міжсезоння. Зараз у нас немає абсолютно ніяких домовленостей ні з ким, а у того ж Бровченка дійсно завершується контракт і залишиться він або ні, ми вже будемо дивитися на те, хто саме підсилить команду.

Прес-служба СК «Дніпро-1»