Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

-Якщо не брати до уваги святкування і нагородження, а казати безпосередньо про гру, то матч вийшов дуже важким проти дуже хорошого суперника. Нам сьогодні посміхнулася вдача, у вигляді не забитого суперником пенальті і результативної помилки їх голкіпера. Ми важко створювали моменти, забивши два голи після стандартів, і один під час контратаки, коли перевагою володів суперник. Тому результат позитивний, але ми бачимо, які у нас ігрові проблеми, особливо в кінці сезону, коли у зв’язку з травмами деяких виконавців, нам контролювати гру стає важко.

— Чому все ж таки вболівальники не впізнають команду в останніх матчах?

— Дуже важка Перша ліга. У першому колі нам все вдавалося, коли ми нікого не мали в лазареті, і ми бачимо, як зараз нам важко контролювати гру. Дуже важливий для нас Логінов. Ось вам приклад: з ним ми пропустили за сезон 12 голів, а без нього у трьох матчах – вісім. Для нас він — ключова фігура. Те ж стосується і Куліша, тому що він для нас важливий, як і у напрямку розвитку атаки, так і при виході з захисту. Тобто, звична наша ігрова структура володіння м’ячем тепер не вдається. Сьогодні проти нас діяв дійсно сильний суперник, а те, що ми зараз маємо відрив у 12 очок від переслідувачів, говорить про нашу силу, хоча, ви самі бачити, що «Колос» дуже хороша команда. Крім того, це говорить про міцність Першої ліги, оскільки практично немає передбачуваних результатів – сьогодні очки втрачає «Металіст 1925»,  «Волинь», раніше очки втрачав «Колос». Ми стабільно пройшли цю частину сезону, і те, що травми нас дістали в самому кінці сезону – це і наше щастя, і говорить про те, що не все у нас гаразд, коли випадають кілька ключових виконавців. Так що тут , у першу чергу, все пов’язано з травмами, а не з психологією. У тому ж Івано-Франківську – футболісти, які не мали ігрової практики —  Сафронов, Бєляєв та інші, це переважно молодь, яка зараз готується до чемпіонату світу серед 20-річних. Тому, тут питання все ж таки кваліфікації. Грати у Першій лізі дуже непросто, як вам здавалося , коли ми постійно перемагали, а дивізіон, дійсно, дуже складний.

— Якщо команді не вдасться підсилитися, то з цими виконавцями, якою ви бачити турнірну таблицю в кінці наступного чемпіонату УПЛ?

— Я можу сказати, що буде дуже важко, якщо ми залишимося тим же складом, особливо на фоні того, наскільки сильна зараз перша шістка, то мабуть, ми були б у нижній шістці.  Боротися за місця з першого по шосте у нас би не вистачило ресурсу.

— Є вже якісь плани на міжсезоння?

— Команда йде у відпустки після товариського матчу проти національної збірної, що відбудеться 29 травня, а знову команда збереться 20 червня.

— Можете більш детальніше розповісти про матч проти збірної?

— Я знаю, що гра пройде у Харкові, в районі 18 — 19- ої годинм 29 травня. Це на прохання Андрія Миколайовича Шевченка, адже тренерський штаб збірної шукав спаринг — партнера, і ми тут пішли на зустріч. Ми не могли не прийняти таку пропозицію, оскільки доля будь-якого футболіста зіграти такий поєдинок проти національної збірної – велика подія. Тож, нічого страшного, ми три-чотири дні потренуємося, зіграємо матч, а потім вже підемо у відпустку.

— Збори будуть у Дніпрі, або за кордоном?

— Збори будуть тут, на базі у Придніпровську.

Прес-служба СК «Дніпро-1»