Післяматчева прес-конференція головного тренера ковалівського «Колосу» Руслана Костишина:

-Якщо бути об’єктивним, то був хороший матч у нашому виконанні за якістю гри, але все вирішили індивідуальні помилки, після яких ми пропустили три голи, і за грою на такий результат наша команда не заслуговувала. За своєю якістю гра мене порадувала, але зараз на перший план виходить не гра, а результат, який має для нас велике значення в плані боротьби за друге-третє місця. Цей результат нам потрібно було здобути, але цього не сталося, проте у нас ще є шанси.

— Можна сказати, що швидкий гол вам дещо завадив?

— В цьому є логіка, адже до голу ми краще виглядали в комбінаційному плані і веденні гри. До голу ми володіли перевагою, а після забитого м’яча, нас це налякало. Це все психологія, почали сідати на власну половину поля. Все це важко. Ти можеш кричати з бровки: «Вперед, вперед!», але футболісти, наче мушля, закриваються. Коли дуже важливий результат  трапляється не тільки у нашому чемпіонаті, а і у європейських лігах.

— Чого очікуєте від останнього туру?

— Все залежить від нас. Ми все одне на другому місці, і нам треба вигравати. Ми не залежимо від інших команд. Якщо ми не обіграємо «Оболонь-Бровар», то значить ми не заслужили грати у стикових матчах за вихід в УПЛ – це факт.  Сьогодні у нас був шанс, з «Волинню» ми грали у гостях і також там був шанс, а якщо ми втратимо такий шанс з «Оболонь-Бровар», то це говорить про те, що ми не такі сильні, як хотілося б. Якщо казати про якісь підводні течії, то пенальті даються, і тут нехай кожен керівник дивиться на свою команду. Ми били пенальті – інші обурювалися, так що у футболів все йде колом. Головне, повторюся, що все залежить від нас.

Що вам, як гравцю та тренеру, дав Євген Мефодійович Кучеревський?

— Та він мені все дав (посміхається). Свої кращі часи, як футболіст, я провів у «Дніпрі». «Дніпро» — дав мені ім’я, а завдяки Мефодійовичу я провів багато матчів на високому рівні, грав у євро кубках, він мене підтримував, довіряв, достаток моїй родині дав. Тож, Мефодійович — кращий!

Прес-служба СК «Дніпро-1»