Головний тренер «Оболоні-Бровар» Сергій Ковалець відповів на запитання журналістів після матчу проти СК «Дніпро-1»:

– Хочу привітати команду СК «Дніпро-1» з виходом до УПЛ. Хороша у них команда. Дмитро Михайленко довго працював із дублюючим складом, і видно, що команда зіграна, і вона протягом всього сезону виступала стабільно. Ми сьогодні хотіли перемогти і гравці «Оболоні-Бровар» багато зусиль доклали, щоб порадувати наших вболівальників, але є нічия і зрозуміло, що ми трошки засмучені. Важливо, що футболісти діяли добре і є перспектива у нашої команди в майбутньому.У нас багато молодих гравців, і ми хочемо, щоб вони зростали швидше. Приємно те, що у них є бажання, а значить і є перспектива.

— Якщо брати комплексно, то чого не вистачило «Оболоні», щоб взяти три очки?

— Мабуть, досвіду. Досвіду у всієї команди. Хоча, звичайно, ми старалися, і команда робила все, але треба, щоб все йшло поступово. Якщо команда бореться за місце серед претендентів на попадання в УПЛ, то вона повинна грати стабільно, а для цього треба багато працювати  — як гравцям, тренерам, так і клубу.

— Ви відчуваєте рух вперед?

— Є динаміка розвитку – це дуже важливо. Якщо вболівальники бачать розвиток і динаміку на краще, це значить, що ми на правильному шляху.

— У вас були претензії до арбітра в першому таймі. Що там сталося на ваш погляд?

— Звичайно, ми розуміємо, що матчі обслуговують молоді арбітри, як наприклад і гру в Петрово, де ми повинні були вигравати, але були помилки, і, на мій погляд, на таких матчах повинні працювати більш досвідчені рефері – це треба обговорювати. І це нормальна ситуація, коли в  кінці чемпіонату йде боротьба за найвищі місця, і вихід в УПЛ. Проте, арбітри стараються і я не можу сказати, що вони спеціально приймають такі рішення, а просто помиляються в силу свого невеликого досвіду.

— Слідкуєте за результатами інших матчів?

— Ми дивимося тільки на свою гру і про це говоримо футболістам. Не важливо, з ким ми граємо  – «Шахтарем», «Динамо», «Дніпром-1», або «Прикарпаттям». Для нас головна – власна гра.

Прес-служба СК «Дніпро-1»