Клубна пресслужба поспілкувалася із новачком команди, грузинським легіонером Сандро Кобахідзе.

-Сандро, вітаємо з поверненням у Дніпро, хоча зараз інша команда, але є і ті хлопці, з якими ти раніше грав. Кому належала ідея цього переходу?

— Так, у мене чергове повернення сюди на базу у Придніпровськ. Дуже радий, що я знову у Дніпрі. Щодо ініціативи повернення, то, як і зазвичай, подібне йде від головного тренера команди і керівництва клубу. І перша же розмова з Андрієм Русолом, який мене налаштував добре, адже ми багато років знаємо один одного. Обговорили умови, проблем не було і все вирішилося досить швидко.

— Ти гравець досвідчений, але відомо, що у дніпрян багато молоді. Які завдання ставлять перед тобою в СК «Дніпро-1»?

— Ми постійно спілкуємося із Дмитром  Михайленком, і він мені пояснює роль у команді і в плані тактики, і у побутових питаннях. В СК «Дніпро-1» дуже хороший баланс – є і досвідчені футболісти, і талановита молодь. Ми досвідчені футболісти повинні бути дуже відповідальними у будь-яких ситуаціях, адже молодь на нас дивиться, а ми повинні бути для них прикладом. Звичайно, що і конкуренція тут також нормальна  — це повинно бути, коли за місце в основі борються досвідчений футболіст із молодим. Це є в будь-якому нормальному клубі, так що нічого поганого тут немає. Це дуже добре.

— Відомо, що у дніпровській команді хороша атмосфера. Що тобі сказав давній знайомий капітан команди Сергій Кравченко, коли ви тут знову зустрілися?

— І Сергій Кравченко, звичайно, разом з Дмитром Михайленком і Андрієм Русолом, також відіграв велику роль,  для мого переходу до СК «Дніпро-1». Коли ми тут тільки зустрілися Крава одразу мені сказав: «Давай, Коба, починай тренуватися». Як завжди, він мене трошки підколює (посміхається). Взагалі -то на базі у Придніпровську я востаннє був, мабуть, роки чотири тому, але одразу все згадав, і колектив, який був тоді і зараз – він схожий. Тут завжди життя палало, і зараз це теж відбувається. Ті молоді хлопці, що тут  – це майбутнє футбольного Дніпра, і у них великі переспективи. Ми всі переконані, що ті славні старі часи дніпровського футболу обов’язково ще сюди повернуться.

Пресслужба СК «Дніпро-1»