Один з трьох чемпіонів світу у «Дніпрі-1» Сергій Булеца, тільки-но прийшовши в оренду з «Динамо», одразу увірвався до основи нашої команди. Його настирливість швидко полюбилась вболівальникам, а стандарти у виконанні Булеци завжди дуже небезпечні.

Тож невипадково саме цей футболіст був обраний обличчям чергового матчу «Дніпра-1». Окрім афіш та соціальних мереж, він став героєм і матчевої програмки. У ній ви знайдете інтерв’ю з ним, а також яскравий постер.

— Сергію, як вважаєш, 4 очки після двох стартових турів – гарний результат?

— Гадаю, так, це добрий показник. Тим більше ми перший сезон граємо у Прем’єр-лізі. Для хлопців, для тренерського штабу, вважаю, це хороший результат.

— В обох матчах у других таймах доводилося багато захищатися. Чому команда настільки притискалася до власних воріт?

— Напевно, такий хід подій був зумовлений рахунком. Суперники мали додавати, та й ми ще не всі повністю готові фізично. Треба було оборонятися, щоб нам не забили.

— Ти приєднався до команди незадовго до початку сезону, але швидко завоював місце у складі. Вдалося одразу відчути партнерів?

— Так, тут прості хлопці. Мене підтримали всі, за що я дуже вдячний. Завдяки цьому, одразу працювати було дуже легко. Граю там, де мені й подобається: у центрі поля, дещо у відтяжці. І за межами поля, у спілкуванні, у все просто супер!

А ще Сергій Булеца відверто та нічого не приховуючи розповів, чим відрізняється тренувальний процес у «Динамо» та «Дніпро-1», а також розкрив таємницю однієї домовленості з Ігорем Когутом. Дізнатись про все це та дещо інше ви зможете, придбавши програмку матчу «Дніпро-1» — «Десна» перед сьогоднішньою грою.