Своє перше інтерв’ю у складі СК «Дніпро-1» захисник Сергій Чеботаєв дав клубній прес-службі.

-Сергій, розкажи, будь-ласка, як у тебе виник варіант з продовженням кар’єри в СК «Дніпро-1»?

— Майже кілька днів назад я отримав пропозицію від спортклубівців і вирішив її прийняти. Це хороший клуб, у якого є високі завдання, більш того, поблизу від мого рідного міста Запоріжжя, тому,  довго я не обмірковував власне рішення.

— Для ближчого знайомства, розкажи нашим вболівальникам на якій саме позиції ти граєш, і чи обговорював ти з головним тренером, де він тебе бачить?

—  З Дмитром Станіславовичем поки що особливо не спілкувалися, а основна моя позиція  — це правий захисник, хоча можу зіграти і на лівому фланзі, але більше виступаю на правому. В команді знаю багатьох хлопців —  знайомих багато.

— Останнім твоїм клубом був «Олександрія», з якою ще минулим літом ти виступав у євро кубках. Що стало головним, під час переходу в СК «Дніпро-1», який тільки вийшов до Першої ліги?

— — У мене в «Олександрії» закінчився контракт і я прийняв для себе рішення щось змінити, адже я там був три роки. Так, там була команда УПЛ, але СК «Дніпро-1», хоча і у Перший лізі, але це клуб з амбіціями і для мене це було цікаво, тим більш, що у клубу не просто завдання вийти в Прем’єр — лігу, а боротися за перше місце в дивізіоні.

— Чи стежив ти, коли команда виступала у Другій лізі, за тим, хто виступає за клуб і хто тренує?

— Головний тренер команди працював із командою УПЛ, так що з його підопічними доводилося перетинатися на футбольному полі, і, в цілому,  команда була, як кажуть, «на слуху», але спеціально я за нею не стежив.

— Взагалі, чого очікуєш від сезону, що невдовзі стартуватиме?

— Звичайно, дуже хочеться посісти перше місце в чемпіонаті і вийти в Прем’єр – лігу. А якщо казати про особисті завдання, то це — працювати, викладатися на всі сто відсотків і показувати хорошу гру.

Прес-служба СК «Дніпро-1»