Тренер СК «Дніпро-1»  Сергій Дірявка прокоментував перебіг зборів та гру з ФК «Кремінь»:

— Хочу відзначити, що ми на першому етапі зборів спочатку не планували два контрольних матча, але, враховуючи кількість молодих гравців та новачків, звісно, зробили деякі зміни у тренувальній програмі, адже  кожна гра, на нашу думку, набагато корисніша та ефективніша, ніж звичайні тренування та  двосторонки. Окремо хочу відзначити  ставлення всіх без виключення гравців  до роботи, відзначити  молодь, котра звикає до наших вимог і до дорослого футболу — це дуже важливо! Помітна чудова робота тренерів академії, хлопці прийшли підготовленими, і ми це відчуваємо і бачимо на полі.

—  Якщо говорити безпосередньо про гру , то сьогодні ми знову моделювали багато різних варіацій на полі, як окремих виконавців,  так і командних дій. Ви бачили, що ми навіть не стали випускати гравця після пошкодження Логінова, а майже 25 хвилин догравали у меншості, теж можна сказати  випробування для тих, хто залишився — таким чином, ми отримали багато корисної інформації. За великим рахунком кожна гра, зараз дає нам дуже багато інформації по гравцям, по зв’язкам, з  інших питань, тож триває досить насичена і інформативна робота.

— Щодо відсутніх та травмованих одразу заспокою щодо Логінова  —  все добре, як тільки він відчув невеличкий дискомфорт, ми його одразу зняли з гри, враховуючи  початок великої роботи, ми не ризикуємо гравцями, травми нам не потрібні, так само синтетичне поле  — не кращі умови для Кравченка, з капітаном все гаразд, як завжди рветься в бій.

Прес-служба СК Дніпро-1