Капітан СК «Дніпро-1»  Сергій Кравченко про сезон у Першій Лізі та гру команди з збірною.

— Найголовніше е у сезоні те, що що ми вийшли в Прем’єр-лігу! Перед нами поставили не просте завдання повернути у Дніпро великий футбол, і ми його виконали! Так,  в нас дуже гарна команда, але повірте,  ми хвилювалися і, як показали два сезони, проти нас грали дуже боєздатні суперники. Перша ліга дуже якісна, тому нам було не просто. Так, ми вибороли перше місце з великим відривом і це дійсно не великі слова, а справжній успіх для молодого клуба! Непростий шлях був за ці два роки, тому, головне, що ми його пройшли впевнено.

— Мої власні враження дійсно «змазані», другу частину сезону я пропускав, травма не дала мені грати, і це для мене дуже особливий момент, не хочу про це говорити, я працюю над собою кожного дня і сподіваюся, що зможу допомогти команді у Прем’єр-лізі.

—  Сьогодні Ми граємо зі збірною України, це ще одна важлива подія для команди і для клуба! Це велика честь для хлопців вийти на одне поле з Зінченко, Коноплянкою, Маліновським та іншими гравцями Збірної. Таких ігор в житті взагалі небагато, а для нашої команди — це звісно подія. Тут важливо і сама гра, і спілкування, дуже багато друзів,знайомих,  особлива в Харкові согодні атмосфера.

— В мене два відчуття зараз, дуже радію за команду, тренерів, а ось сам сумую, дуже хочеться грати, навіть не те що зі збірною, в мене таке зараз бажання вийти на поле, що була б то  Збірна чи «Судобудівник»- немає різниці, головне грати. Важко приходити на стадіон і дивитися на поле, не грати, а спостерігати… Така доля у футболістів, травми нам інколи псують настрій, але потрібно проявити характер, вірити у себе і в те, що все буде добре.

— Зараз всі багато говорять та прогнозують наш виступ у Прем’єр-лізі, але я скажу так, казати та планувати можна будь- що, на всі питання відповість час та ,звісно, результати.  Але я впевнений, що потенціал цієї команди дуже великий! Звичайно, будуть зміни, підсилення, але я переконаний,  що в нас і далі буде свій особистий почерк гри, ми намагатимемось грати в якісний і видовищний футбол. Яке займемо місце при цьому? Ну, я не буду кидатись гучними заявами щодо призових місць чи місць у Єврокубках.  Важко буде —  це я точно знаю, але бити себе у вишці СК «Дніпро-1» нікому не дасть, мучатись та відбиватись команда не буде це точно, такого футболу дуже багато зараз. Ми будемо грати у сучасний футбол, а що з цього вийде подивимось у сезоні.  Матчі з «Ворсклою» та «Шахтерем» відповіли чи є у нас вболівальник. Так, велика частина людей ходить саме на суперника, на імена, але вболівальник в нас є —  і це факт. Ми дійсно вдячні всім, хто нас підтримує з самого початку, хто пройшов шлях від другої до Прем’єр- ліги, тим,  хто повірив в нас пізніше, а  також приєднався до нас!

Динаміка відчуваєтся і це дуже добре. В нас місто — мільйонник , ми —  другі за статистикою Першої ліги за відвідуваністю глядачів, але це все одно дуже мало. Потрібно працювати з людьми, робити більше різних заходів і  грати в якісний і цікавий футбол.Клуб вчиться виживати у сучасних умовах,  вболівальник також скучив за гарним та якісним футболом.  Так, часи зараз не дуже сприятливі, але сподіваюсь, все буде гаразд —  і в державі, і в футболі.

 

Прес-служба СК Дніпро-1