Після матчу проти «Таврії-Сімферополь» інтерв’ю клубній прес-службі дав капітан СК «Дніпро-1», автор переможного голу, півзахисник Сергій Кравченко.

— Сергію, важкий матч вийшов. Чому так було, на твій погляд?

— Коли вся команда з 11 гравців весь матч стоїть навіть не на своїй половині поля, а у власному штрафному майданчику, то дуже важко пробити такий захист. Хоча у нас ще у першому таймі моменти були, і якщо би ми забили раніше, то далі було б полегше. До того ж якість газону не підлягає ніякій критиці, важко на такому полі грати – воно сухе і до того ж вітер. Але, на мій погляд, ми нормально грали, навіть не дивлячись на такий захист створювали моменти. Так, потім пропустили непотрібний гол, хоча у них взагалі лише тільки два удари по воротах було за весь матч, але ми проявили характер, і я вважаю, що за таких матчів команда зростає у власній майстерності і це говорить про те, що ми на вірному шляху.

— Про що думав перед виконанням 11-метрового удару?

— Думав забити гол (сміється). Так, була велика відповідальність і перед командою, і перед уболівальниками, і перед тренерами, адже усі переживають. Слава Богу, зумів забити, але потім ще проявив емоції. Але, я вважаю, що такі червоні картки не даються. Потім я підходив до арбітра і пояснив, що нікому конкретно нічого не казав, а просто висловив емоції, адже впродовж всього матчу суперники нас провокували, постійно затягували час, і після голу в мене дійсно був емоційний порив, на що суперник мені показав середнього пальця. Після цього нас обох вилучили з поля. Вважаю, якби арбітр дав нам по жовтій картці, то було б нормальним покаранням для обох. Подивіться, що кричать після голу в Англії та інших країнах – і ніхто нікого не вилучає. Це нормальне явище для футболу, адже це – емоції. Прийшли вболівальники, дві команди були заряджені на перемогу і суперник у нас був хороший, адже просто так «Зірку» у Кубку країни пройти не можна. Звичайно, що і сьогодні на полі були пристрасті.

Прес-служба СК «Дніпро-1»