Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко, який відзначився двома результативними передачами, підвів підсумки переможного матчу проти «Гірника-Спорту» (6:0):

Сергію, очікували, що буде настільки легко у сьогоднішній грі, і чи справді так було на полі?

— Ні, насправді було нелегко. Будь яка перемога має ціну, адже ми багато працюємо, щоб так грати. Рахунок говорить про повну нашу перевагу, могли ми забивати ще, хоча могли і пропустити. Але це тільки друга гра, нам не потрібно впадати в ейфорію, а треба далі працювати. Наступний матч у нас буде у гостях із «Зіркою», треба до неї готуватися, налаштовуватися, виходити і грати.

Назаренко і Куліш сьогодні видали феєрію в лінії атаці за вашою допомогою. Здається, що там вже повний порядок.

— Дай Бог, щоб так і продовжувалося. У нас будуть і важкі ігри, і втрати очок, але поки гра нам вдається треба грати і перемагати. Тим більш, ми розуміємо, що граємо при своїх глядачах, тому ми не зупинялися до фінального свистка, не дивлячись на те, що рахунок 4-0, 5-0, а ми хотіли забити ще, щоб люди, які прийшли на «Дніпро-Арену», отримали справжнє задоволення від футболу і голів. І одночасно ми самі отримуємо задоволення від такої гри.

Сьогодні вже ввели платний вхід, але прийшли 3100 вболівальників. Приємно, що глядач йде на команду?

— Так, але хочеться, щоб ходили ще більше вболівальників, тому ми і намагаємося грати у такий видовищний, атакуючий футбол, щоб залучити на трибуни глядачів. І все ж таки у Першій лізі рівень вище, ніж у Другій, і якщо ми виконаємо завдання. то у наступному році будемо виступати в УПЛ. Тому хочеться запросити всіх вболівальників і любителів футболу нас підтримувати і за їх допомогою, дай Бог, ми вийдемо в Прем’єр -лігу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»