Капітан СК Дніпро-1, Сергій Кравченко, прокоментував зміни у команді та поділився враженнями від першого контрольного матчу з «Ворсклою».

— Сергію, партнери по команді зізнаються, що з приходом нових гравців відчутно змінилися тренування, кажуть, конкуренція додала «жару», які в капітана відчуття від перших робочих днів після перерви?

— Так і є, а як може бути інакше? З`явилися досвідчені виконавці, додали інтенсивності, боротьби, інших футбольних моментів дорослого футболу, тож так, це конкуренція не тільки для молодих,  а й для усіх, хто грав раніше — це нормально,  і так має бути у кожній класній команді, яка ставить перед собою серйозні завдання.

— Ви вже грали з «Ворсклою» контрольний матч, який завершився 4:4, весела гра вийшла. Якщо порівняти той матч та сьогоднішній,  який був цікавішим? Чи можна сказати, що сьогодні грали більш надійно і по-дорослому?

— Я поки що не робив би порівнянь та глибоких висновків. Це в  нас тільки перша гра після відпустки, а це дуже важливий момент. Не та готовність, не ті кондиції ігрові. Той матч ми грали зовсім в  іншому тренувальному тонусі, майже перед початком сезону.  Так, ми перший тайм «горіли» 0:4, але я б не сказав, що ми тоді погано грали чи сьогодні грали краще. Так, нам тоді «набили» добре,  але і ми тим самим змогли відповісти. Сьогодні сухі 0:0, звичайно, помітно, що надійності стало більше. Мені сподобалось, як виглядали новачки у першому таймі, та й другий там вийшов не менш цікавим . Ми робимо перші кроки вже на зовсім іншому рівні, Перша ліга — це точно «не подарунок», тож буде цікаво.  Головне підготуватися як слід, виходити на ігри та вирішувати завдання.

Прес-служба СК «Дніпро-1»