Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко провів свій перший офіційний матч більше, ніж за півроку.

— Сергій, перше питання, як себе почуваєш?

— Відчуваю себе нормально. Слава Богу, повернувся, так що, дай Бог, все буде добре, а там подивимося.

— Коли ти вийшов на поле, Сергій Логінов тобі передав капітанську пов’язку. Це була його ініціатива?   

— Не можу сказати, що для мене це було неочікувано. Просто йшла гра, я пробігав поряд, і Сергій мені її передав. Насправді, це не так важливо.

 — Коли ти виходив на поле, трибуни просто вибухнули. Наскільки для тебе така атмосфера важлива?

— Звичайно, дуже приємно. Просто приємно вийти на поле, тим більш в офіційному матчі, коли багато пропустив. Емоції передати важко – це реально, як дебют у вищій лізі. Все це приємно, хоча результат матчу і розчарував. Але не можна опускати руки, хоча, звісно, зараз у нас невеселий настрій, а нічия була б більш закономірним результатом – моменти були у обох команд. Сумно, але треба все це вже забувати і готуватися до наступного матчу у Полтаві, де у нас гра за тиждень. Треба тримати вище голову, тренуватися, бути згуртованими, працювати, і гадаю, що все буде добре.

— Що треба зробити, щоб після такої прикрої поразки у команда не впала у психологічну яму?

— Все нормально, наші тренери усе скажуть, що треба робити. Головне – бути єдиним колективом і багато працювати. Якщо брати цей матч, то, навіть не дивлячись на негативний результат, за змістом зміни у позитивний бік були, якщо порівнювати нашу гру з другим таймом проти «Олімпіка» та матчем проти «Зорі». Як на мене, то ми сьогодні грали краще, ніж з «Олімпіком»: більш агресивно, гостро, але програли – це футбол. Треба далі так і грати першим номером, як ми і звикли грати останні роки під кермом Дмитра Михайленка. У нас зараз багато молоді. Треба пройти цей етап, і все у нас вийде: команда буде прогресувати, і ми досягнемо тієї гри, яку хочемо бачити, тому що це і є сучасний футбол. А відбиватися ані мені особисто, ані комусь у команді не хочеться, тому будемо працювати, додавати, і все буде добре.

Пресслужба СК «Дніпро-1»