Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко прокоментував підсумки переможного кубкового матчу проти запорізького «Металурга» (2:0).

— Сергію, початок матчу вийшов дуже непростим для дніпрян. Чому так трапилося?

— Важко діяти проти будь-якої команди, тим більш з такими грамотними тренерами, які чітко побудували гру. Непросто розкривати такий захист, особливо до першого голу. Все це ми проходили у Другій лізі. Спочатку треба забити гол, а далі вже становиться легше. Зараз вже всі навчилися грати в футбол і важко пробивати захист команди, у котрій всі 11 футболістів стоять у захисті. Вони добре перебудовувалися, а у нас було достатньо браку. У другому таймі ми вже забили гол і було легше, мали можливості забивати ще. Але найголовніше це те, що ми пройшли у наступний раунд і виконали наше завдання. Ну а «Металургу» я бажаю вдачі. Таке місто, з таким стадіоном і командою заслуговує на те, щоб бути у Прем’єр -лізі. Надіюся, що вони вже у цьому році вийдуть у Першу лігу, тим більш, що тут у мене і багато хлопців знайомих, і тренери для мене не чужі: з Євгеном Яровенком працював у «Шахтарі-3», Олега Тарана добре знаю, тому бажаю їм вдачі, у них хороша команда. Хочеться, щоб вони набирали очки у Другій лізі, хоча там непросто. Так, як вони діяли сьогодні проти нас, так і проти них грають у Другій лізі, і тут, звичайно, потрібен клас, для того, щоб пробивати такий міцний захист. Ну, а крім того, треба мати вдачу і майстерність, щоб забивати голи, адже захищатися завжди легше, ніж атакувати.

— Сьогодні день народження у прес-адміністратора клубу Катерини Леонової, можна вважати, що твій чудовий гол був присвячений їй?

— Дійсно, ми всі вітаємо її. Бажаємо щастя, здоров’я, любові і всього найкращого. З ранку я прочитав у соціальних мережах, що у неї день народження, і, звичайно, ми присвячуємо цю перемогу Катерині. Дуже приємно  пройти далі і зробити для неї подарунок.

Прес-служба СК «Дніпро-1»