Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко дав інтерв’ю після переможного кубкового матчу проти ФК «Калуш» (3:0):

-До першого голу гра для вашої команди була досить нервовою?
— Дійсно, я згодний, на початку матчу «Калуш» дуже хорошо грав, створював моменти, добре тиснув на нас. Коли ми забили вперше, нам стало вже легше, а після другого голу гра взагалі заспокоїлася і тривала під нашим повним контролем, ми мали шанси забивати ще. Мені сподобалася місцева команда, і глядачі тут дуже доброзичливі. Вийшла хороша гра, з чудовою атмосферою. Єдине, що поле залишає бажати кращого, але воно однаково для усіх.
— Сьогодні команда перемогла на класі?
— Можна і так сказати. Ми прагнули пройти далі в Кубку України, відносимося до нього дуже серйозно, і приїхали, можна сказати, основним складом, хоча деяка ротація і була. Але ми серйозно відносилися до «Калушу», адже просто так на друге місце у Другій лізі задимати не можна. Команда бореться за потрапляння у Першу лігу, чого я їй і бажаю.
— Далі у команди буде чвертьфінал, хоча у тому сезоні «Дніпро-1» грав у півфіналі. Чого очікуєш от наступного раунду?
— Так, ми вже в 1\4 фіналу, подивимося, що буде по жеребкуванню, але цей раунд буде вже у наступному році. Будемо готуватися. Повторюся, що до Кубку ми відносимося дуже серйозно. Наш головний тренер Дмитро Михайленко до цього двічі поспіль виводив свою команду у півфінал – спочатку ФК «Дніпро», потім СК «Дніпро-1», а для тренера будь-якої команди, не рахуючи «Динамо» і «Шахтар» — це дуже велике досягнення.
— В захисті дніпрян грали футболісти, які не часто з’являються у складі, за виключенням Логінова. Не було побоювання за оборону?
— Я би не сказав, що це були не основні гравці. Так, у нас іде ротація, але тренувальний процес побудований таким чином, що всі у ньому задіяні, і немає розділення на основний, або не основний склад. Просто, хтось грає частіше, а хтось менше. Чеботаєв постійно грав, Логінов провідний захисник, Башлай грав немало, зліва вийшов Шаповал – я його вітаю з повноцінною грою, адже він і у «Волині» пропустив, і за нас виходив тільки на заміни. Він сьогодні здорово зіграв, і першу гольову передачу віддав, тому я не вважаю, що у нас в захисті були не основні виконавці. Дійсно, була нервовість, але суперник грав дома, його вболівальники гнали вперед, до того ж перші 15 хвилин ми звикали до поля, яке було не кращої якості. Проте, коли звикли, то стали грати так, як треба.
— Сьогодні ти віддав чергову гольову передачу, міг забивати. Багато фахівців вважають тебе кращим гравцем Першої ліги. Готовий сприйняти такий титул?
— Не мені це оцінювати. Звичайно, приємно чути позитивні відгуки про свою гру, але головне допомагати команді і досягати з нею поставленої цілі. Ну а наша мета — потрапити в УПЛ, і як можна далі пройти у Кубку. Якщо ми все це виконаємо, але я при цьому не стану кращим гравцем Першої ліги, то не засмучусь.
— У тебе був хороший момент, але не зумів переграти воротаря. Ще не звик до нових золотих бутс?
— Ні, в кінці матчу дійсно був хороший момент, але сил вже мабуть не вистачило вдарити у кут. До того ж воротар добре зіграв, а він сьогодні часто рятував господарів.

Прес-служба СК «Дніпро-1»