Капітан СК «Дніпро-1», перебуваючи на відпочинку в Дубаях, вперше в житті стрибнув із парашутом.

— Сергію, як триває відпустка?
— Чудово, ми два тижні проводимо у Дубаях всією родиною. Зі мною дружина, двоє маленьких дітлахів та моя мама. Чудово проводимо тут час, погода тепла, ну а стрибок із парашутом, безумовно, став найпам`ятнішим за цю відпустку.
— Давно планував стрибнути?
— Так, коли мені було ще років 18-19, то стрибав з мосту з прив’язаними ногами, але ще тоді мені сказали, що крутіше може бути тільки стрибок із парашутом. Я давно планував це зробити, але хотів, щоб стрибок відбувся у красивому місці. І ось думав, коли знову опинюсь в Дубаях, то обов’язково стрибну.
— Ну і які були відчуття? Страшно було?
— Відчуття найпозитивніші, це буде справжня пам’ять на все життя. Важко передати це словами, це потрібно відчути самому, тим більш на початку я думав, що вільне падіння буде тривати секунд 10, а насправді це було упродовж 40 секунд. Думав, що буде страшніше. Хоча перед стрибком особливо не хвилювався, але думав, що буде страшно, коли вже відкриються двері літака і потрібно буде вистрибувати, і думав, що ось тоді буде дуже страшно, але насправді, ж зі мною поруч був досвідчений інструктор, справжній професіонал, якому ти довіряєш, тому так страшно не було, але адреналін все одно був серйозний. Ну а в цілому відчуття просто супер!
— Як ти взагалі відносишся до естриму та у майбутньому плануєш ще подібні стрибки?
— Так, я взагалі полюбляю всякі екстремальні розваги. Звичайно, коли вже стаєш старшим, з’являються діти, то до всього цього потрібно відноситись більш акуратно. Але я ще планую це повторити, адже дружина також хотіла стрибнути з парашутом, але вона зараз годує дітей, тому ми побоялися, адже це, безумовно, буде для неї стрес, і щоб у неї молоко не втратилося. Але вона дуже хоче стрибнути, тому у майбутньому, коли знову опинимося в Дубаях, я складу їй компанію. Ну а коли діти підростуть, то стрибнемо разом із дітьми.
 Прес-служба СК «Дніпро-1»