Капітан СК Дніпро-1, після урочистого нагородження команди на фестивалі Kozak Fest, поділися думками і сподіваннями з пресслужбою:

— Треба було посісти перше місце – адже саме воно давало нам путівку у Вищу лігу. Перед початком сезону говорили про те, що три або чотири команди, була якась розслабленість. Але коли ми взнали, що тільки перше треба, тепер я скажу відверто – я горжусь і футболістами, і тренерами, і людьми, які були поруч і підтримували, адже ми разом змогли виконати важке завдання, пройшовши за два роки такий шлях. І я щасливий.

— Якщо говорити про мої відчуття, то перші півроку все було чудово, бо відіграв всі ігри без замін, жодної не пропустивши. Для мене — це щастя грати і отримувати від футболу задоволення, тим більше, що ми не програвали. Другу частину не хочу згадувати, сподіваюся, ця смуга пройде, я одужаю і буду грати далі. За команду дійсно радий, але себе у актив зараз не можу включити, бо з трибуни чи з лавки спостерігати за футболом дуже важко психологічно. Вболівальникам я сподіваюся ми будемо показувати красивий атакуючий футбол, хороші результати і намагатися перемагати. У Вищій лізі будемо віддаватися на 100% за наше рідне Дніпро.

Пресслужба СК Дніпро-1