Післяматчеве інтерв’ю головного тренера петровського «Інгульця» Сергія Лавриненка:

— Перемагати завжди приємно, незалежно від того, відбувається це на зборах, або у чемпіонаті. Звичайно, в глобальному сенсі в першості країни перемогти важливіше, але цьому матчі ми  побачили, в якому стані знаходяться наші гравці, як команда витримує той обсяг роботи, який нами заплановано на зборі і зараз це втілюється вже в якісь ігрові дії. Щодо нашого сьогоднішнього суперника, то за СК «Дніпро-1» можу сказати тільки позитивні слова — команда виглядає дуже добре у функціональному плані і гравці хорошо працюють із м’ячем. Тут є сплав досвіду і молодості, адже є виконавці, які виступали н високому рівні. Нам було цікаво провести спаринг з такою командою. До того ж, ми переконані, що у наступному сезоні СК «Дніпро-1» буде у Першій лізі, тому, можливо, це буде наш конкурент. В цілому спаринг вийшов досить цікавим, команди діяли на високих швидкостях, мені гра сподобалася.

— Ми бачили, як ви після гри тепло спілкувалися із тренерським штабом СК «Дніпро-1». В цьому матчі була якась принциповість серед друзів?

— Ми до гри відносилися як до чергового спарингу. А те, що у нас добрі стосунки із Дмитром Михайленком, то тут  свої обставини. Він сам з колишнього Кіровограду,  а я багато років мешкаю у Кропивницькому, тому ми давно знайомі з ним та з Артемом Куслієм. Та і взагалі у футбольному житті багато перетинаємося – раніше на полі, зараз як тренери, тому звичайно приємно побачитись, тим більш, коли тебе довго немає на рідній землі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»