Післяматчеве інтерв’ю головного тренера «Інгульця» Сергія Лавриненка:

-На мій погляд, матч в цілому вийшов непоганий, не дивлячись на те, що у першому таймі було досить спекотно.  Були  хороші командні швидкості, і пресинг виходив у обох клубів, і контроль м’яча. В цілому, у матчі було більше позитивного, як з боку СК «Дніпро-1», так і з боку «Інгульця». Але все одно — є над чим працювати: зараз ще тривають збори, команди діють під навантаженнями і свіжості в ногах немає. Ну а те, що на полі виникали такі пристрасті, то це, мабуть, наслідок вже накопиченої втоми, у першу чергу, психологічної. Не думаю, що є якась агресія по відношенню один до одного, адже всі хлопці між собою практично усі знайомі, і ми тренерським штабом завжди у хороших відношеннях. Тому, на мій погляд, це наслідок спеки та втоми. А так, гра вийшла досить цікавою.

— Ви грали з СК «Дніпро-1», коли команда була у Другій лізі, і ось тепер зараз з оновленою командою під Перший дивізіон. На що може там претендувати цей колектив?

— Однозначно, легко там не буде нікому. Рівень Першої ліги зараз виріс. Тут багато сильних клубів, де є стабільне фінансування, стабільні склади, тому вважаю, що в цьому сезоні у Першій лізі буде дуже цікава боротьба. І такі ігри, як сьогодні, будуть непоодинокі, а навпаки, подібна боротьба буде йти з першого туру до останнього. І минулий чемпіонат показав лише в останньому турі, хто посів перше, друге та третє місця. Тобто, до останньої гри була цікава інтригуюча боротьба, а в цьому сезоні вона тільки загостриться. По спортклубівцям скажу, що вже зараз видно, що команда додала у міцності, в агресії, а молодим хлопцям потрібно поступово входити до такої ліги, адже у них ще не вистачає досвіду подібної боротьби, і у цьому чемпіонаті вони на собі це вже відчують. Безумовно, СК «Дніпро-1» — амбіційний проект, що ставить перед собою завдання потрапити в УПЛ, тому вони підсилюються гравцями з Прем’єр – ліги, які вже знають, як там грати, і як діяти у Першій лізі. Тому хлопці досвідчені і вважаю, що у дніпрян хороше майбутнє. Ну а сам чемпіонат вже покаже, як і яка команда підсилилась. Тут ще потрібно буде мати деяку частку везіння, адже при рівних суперниках багато вирішуватиме саме футбольна фортуна.

— Багато фахівців вважають, що у цьому сезоні Перша ліга буде навіть цікавіша за УПЛ. Погоджуєтесь з ними?

— У Першій лізі склад команд більш рівний, будь-яка команда може відібрати очки у будь-якої. І тут не буде явного лідера, чи аутсайдера. Всі будуть йти, як кажуть, очко в очко, тому в цьому сезоні, мабуть за всю історію незалежної України, Перша ліга буде найцікавішою.  Зараз зайшли амбіційні команди – ті ж СК «Дніпро-1», «Металіст-1925» і «Зірка» з УПЛ. А те, що кажуть, що у тому ж Кропивницькому одна молодь, то повірте мені – ця молодь у інших команд поп’є ще багато крові.

Прес-служба СК «Дніпро-1»