Головний тренер петровського «Інгульця» Сергій Лавриненко поділився власними враженнями від спарингу проти СК «Дніпро-1»:

— В цьому матчі перед нашою командою ніяких тактичних завдань не ставилося, тому що головне завдання в матчі було подивитися на функціональну готовність хлопців. І той об’єм роботи важкий, який ми провели на учбово-тренувальному зборі , ми повинні були подивитися наскільки футболісти можуть терпіти і грати під навантаженнями. Сьогоднішній матч у нас на зборі – перший і єдиний. Ми цим матчем завершували збір, і вже завтра хлопці отримають два вихідних, після чого ми зберемося на другий збір. Щодо самого матчу, до було добре бачити, що обидві команди були втомленими, але пристрасті були, і завжди в  матчах між нашими командами у гравців очі горять, так що на цьому етапі ми повинні бути задоволеними і функціональним станом хлопців,і бажанням, і результат більш-менш  був закономірним.

— Які завдання ставляться перед вашою командою на наступний сезон?

— Однозначно, перед нами стоїть завдання підвищитися у класі, і це завдання було поставлено одразу з моменту організації клубу. Ще коли ми грали в аматорському чемпіонаті наш президент бачив клуб в УПЛ. Але не все так просто. Думаю, що  дніпряни у минулому сезоні відчули, що таке Перша ліга, а у цьому році дивізіон буде ще більш рівний. Не хочеться образити такі команди, як «Зірка», або «Суми», але таких команд у наступному сезоні вже не буде. Прохідних матчів в чемпіонаті тепер точно не буде. Кожна команда у Першій лізі зможе піднести сюрприз, і тим цікавіше буде чемпіонат. На цей час регламент залишився той же, тобто переможець отримає пряму путівку в УПЛ, а друга та третя команда гратимуть перехідни матчі, і тут шансі у багатьох команд рівні.

— Ви розумієте,що у Дніпрі за вас будуть кулаки тримати?

— І ми за СК «Дніпро-1» також будемо вболівати. У нас дуже хороші відношення, ми намагаємося їх постійно підтримувати, тому вам вдачі в Прем’єр-лізі, ми будемо за вас переживати, і чекайте на нас — скоро там зустрінемося в УПЛ.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»