Програма «По той бік поля» (34 канал) поспілкувалася після матчу СК «Дніпро-1» — «Інгулець» (3:3) з головним тренером фіналістів Кубка України Сергієм Лавриненком:

-Ми сьогодні планували спрацювати агресивно, і ми розуміли, що команди, які грають проти дніпрян, особливо на їх полі, діють у першу чергу від захисту. Тому ми намагалися більше перевести акцент гри у середину поля і високо та агресивно зустрічали суперника. Мені важко сказати, очікував «Дніпро-1» такої нашої гри або ні, але у психологічному плані на господарів давили ось ці останні очки, щоб стати чемпіоном. На мій погляд, така гра, як вийшла сьогодні – це справжня прикраса, принаймні Першої ліги, так точно. Враховуючи те, що було забито шість м’ячів, була цікава динаміка, до останніх хвилин трималася інтрига, тому думаю, що вболівальники, які зібралися на стадіоні залишилися задоволеними від побаченного.

— Наскільки для вас важливим був цей матч напередодні кубкового фіналу?

— Звичайно, такі матчі в подібній атмосфері завжди проходять дуже цікаво, тому що чудовий стадіон, прекрасний газон. Було б таких матчів більше – рівень чемпіонату однозначно зростав би.

— Які тепер плани у футбольного клубу «Інгулець», якщо брати до увагу виступи у чемпіонаті країни?    

— Можливо, ми і не так стрімко розвиваємося, як СК «Дніпро-1», але ми також про себе дуже добре заявили і ми від своєї мети не відступимо. Ми будемо йти планомірно до того, щоб вийти в УПЛ і на гідному рівні там виступати. Так що, дніпряни, не розслаблюйтеся, скоро і ми там будемо (сміється).

Прес-служба СК «Дніпро-1»