Напередодні гостьового матчу чемпіонату країни проти «Таврії-Сімферополь» з клубною прес-службою поспілкувався віце-капітан СК «Дніпро-1» центральний захисник Сергій Логінов.

— Сергію, після кількох невдалих матчів команда зуміла повернутися до переможної стезі. Який настрій перед черговим матчем, тим більш суперник очікується непростий?
— Як і завжди у нас настрій бойовий. Ви правильно кажете, що зараз у нас збільшилось позитивних емоцій після вдалих ігор, і ми повернулися до переможного русла – це дуже приємно. Тепер головне продовжувати тримати себе в тому ж переможному тонусі.
— У трійці лідерів зараз «Металіст-1925» та два клуби з Дніпра. На твою думку боротьба за два перших місця і піде далі між цими командами, чи інші колективи списувати з гонки за путівку до першої ліги зарано?
— На мою думку, поки що взагалі не слід поглядати у турнірну таблицю – давайте це зробимо вже наприкінці всього чемпіонату. Ми дивимось, по-перше, тільки на себе, і намагаємося реалізувати наше завдання, а воно у нас єдине: підвищитися у класі за підсумками сезону.
— Що можеш сказати про найближчого суперника? У першому колі ви грали з «Таврією-Сімферополь», перемогли 4:0, але зараз можливо у них сталися якісь зміни?
— Насправді команда у них досить бойова. Якщо не помиляюся, то ми з ними на «Дніпро-Арені» у першому таймі зіграли тільки 0:0, і тільки після перерви для нас все добре склалося, коли ми назабивали чимало голів. Так що це не простий суперник, і гра буде бойовою. Тренерський штаб зробив для нас спеціальну нарізку, як вони грають, тому ми суперника розібрали і вважаю, що добре підготувалися до подинку. Налаштовуємося тільки на перемогу.
— Як оціниш жеребкування 1\8 фіналу Кубка України для СК «Дніпро-1»? Команді дістався представник УПЛ – одеський «Чорноморець», але експерти вважають, що для дніпрян це не найгірший варіант. 
— Скажу, що особисто мене цей жереб порадував. Буде здорово перевірити і себе, і можливості кожного гравця, і також команду взагалі на тлі суперника з прем’єр -ліги. Вважаю, що гра буде дуже цікава.
— Те, що в Одесі зараз тренерська чехарда, це може піти на користь СК «Дніпро-1» при підготовці до гри?
— Це їх кухня та проблеми. Ми будемо дивитися на себе, та вже вивчати суперника безпосередньо перед матчем. Але ще раз повторюся, що мені хочеться перевірити власні сили на тлі представника вищого дивізіону. І я не вважаю, що «Чорноморець» — це той суперник, проти якого у нас не буде шансів. У нас є всі можливості поборотися і пройти до наступного раунду Кубка України.

Прес-служба СК «Дніпро-1»