Захисник СК «Дніпро-1» Сергій Логінов підвів підсумки гостьового контрольного поєдинку проти полтавської «Ворскли», в якому спортклубівці здобули перемогу 4:3.

— Спаринг вийшов цікавим. У першому таймі у нас було багато невимушених помилок, коли наша команда у простих ситуаціях втрачала м’ячі. Перші 15 хвилин ми адаптувалися к темпу на полі, все ж таки на такому рівні ми раніше практично не грали, якщо не рахувати Кубок України, але там ми провели мало матчів з представниками УПЛ.  Були у суперника непогані контратаки, коли вони залишалися проти чотирьох захисників, і це мені не сподобалося. Ні мені, звичайно, це оцінювати, але у нас ще будуть теоретичні заняття, де ми все і розберемо. Кінець другого тайму ми вже проводили на тлі втомленості, але у нас ще є 10 днів, щоб підтягнути фізичні дані. Плюс почали через центр передачі робити неточні, а треба було простіше діяти, і тоді б не виникали моменти у наших воріт.

— І, тим не менш, команда зуміла здобути перемогу, нехай і у контрольному матчі. Давай тепер про хороше. Сьогодні був хет-трик Супряги, Булеца добре зіграв у підігріванні. Судячи з цього вони вже вписуються у схему гри?

— Так, вписуються, і їх треба привітати із забитими м’ячами та результативними передачами в сьогоднішній грі. Ми разом зігруємося, а для цього у нас і є контрольні матчі, в яких вони себе непогано проявляють. А їх результативні дії  у першу чергу ним самим і нададуть впевненості, щоб вони у подальшому  могли прогресувати.

— Зрозуміло, що гра в цілому сподобалася вболівальникам, але видно, що ти засмучений. Це тому що в кінці матчу двічі пропустили?

— Так, я дуже засмучений. Дійсно, у першому таймі на наші ворота було багато контратак і ударів, а після перерви у суперника вже не було таких моментів, але при цьому вони тричі забили. В кінці треба було зіграти простіше біля наших воріт, так що я особисто цими трьома пропущеними м’ячами дуже засмучений, адже ми могли до цього не доводити.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»