Віце-капітан СК «Дніпро-1» Сергій Логінов  поділився власними враженнями в інтерв’ю клубній пресслужбі після матч проти чергінівської «Десни»:

— Сергій, зрозуміло, що зараз усі розчаровані результатом, але все ж таки, чого сьогодні не вистачило команді хоча б для нічиєї?

-Не вистачило забитого голу. Ми начебто і старалися у порівнянні з двома  попередніми матчами проти «Олімпіка» і «Зорі», грати у свій футбол. І, на мій погляд, у нас достатньо непогано вдавалося грати саме у комбінаційний футбол, але просто не вистачило забитого голу. Моменти у нас були: і в першому таймі, і після перерви, але просто не забили.

— Що трапилося, коли команда пропустила гол?

— Будемо дивитися вже на відео, коли аналізуватимемо матч. У нас була настанова — намагатися розігрувати м’яч від власних воріт, але тут нас накрили. Будемо дивитися цей момент і робити з нього висновки.

— Сьогодні під час матчу був неординарний момент, коли ти під час гри передав капітанську пов’язку Сергію Кравченку, який з’явився на полі вже під час другого тайму. Про це домовлялися заздалегідь?    

— Тут немає нічого дивного. На поле вийшов наш капітан, і йому дісталася капітанська пов’язка. Тут все просто.

— Попереду матч проти «Ворскли». Як до нього готуватиметься команда?

— По-перше, треба буде зробити висновки по цьому матчу, треба аналізувати матч проти «Десни», і вже далі готуватися до наступної гри. Попереду у нас черговий непростий матч, адже там хороша, швидка команда.

  Пресслужба СК «Дніпро-1»