Півзахисник СК «Дніпро-1» Сергій Панасенко, який поставив остаточну крапку у матчі проти ПФК «Суми» (7:0), відповів після гри на запитання клубної прес-служби:

– Сергій, у тебе сьогодні було багато ударів по воротах, довго не вдавалося забити, і все ж таки гол-красень вийшов  вже у компенсований арбітром час. Які зараз відчуття?

– Сьогодні мені довірили місце в основному складі, і я намагався скористатися такою можливістю, тож постійно бив, і бив. Тим більш, що і батьки сьогодні прийшли і родина моя, і треба було довести, що є в мене удар і можу забити.

– Зараз усі готуються до матчу проти «Шахтаря». На твій погляд, який може бути рецепт успіху у команди Першої ліги проти гранда вітчизняного футболу?

– Так, це – «Шахтар», це еліта нашого футболу, але не треба боятися, а виходити і грати у свій футбол, в який ми вміємо і тренуємо, налагоджуємо комбінації – прохід, подача, гол. Тут все дуже просто (посміхається). Головне – не боятися.

– Ти грав сьогодні з перемотаною головою. Що трапилося?

– Нічого страшного і серйозного, просто бойова травма. У нас лікарі хороші – все залікують.

– Є можливість запросити вболівальників на півфінальну гру з «Шахтарем».

– Звичайно, хочеться, щоб вболівальники прийшли на трибуни і підтримка була божевільна. Ми бачимо, що поки що у нас не так багато фанатів, але ми відчуваємо їх підтримку. Так що всі на «Шахтар»!

Прес-служба СК «Дніпро-1»