Післяматчевий коментар головного тренера «Таврії-Сімферополь» для прес-службі СК «Дніпро-1»

— Сергій Васильович, як оцінити підсумки матчу проти СК «Дніпро-1»?
— Поки що ми тільки робимо свято для місцевих мешканців, коли тут відбуваються такі матчі. Нам же потрібно зміцнювати склад – це очевидно. Щодо підсумку матчу, то нічию я вважаю більш закономірним результатом. Якщо поставили такий пенальті у наші ворота на останніх хвилинах, то тоді і ворота СК «Дніпро-1» можна було призначати 11-метровий удар в спірній ситуації. Проте суддівство ми не обговорюємо, а все одно в поразці винуваті самі. У нас дуже багато браку в передачах, але така майстерність наших гравців.
— Ви грали з СК «Дніпро-1» у першому колі, коли після нічийного першого тайму ваша команда у другому відверто кажучи посипалась. Зараз була зовсім інша гра. Зуміли добре вивчити суперника?
— У той раз ми грали на «Дніпро-Арені» одразу після кубкового матчу, а у Винниці зустріч тривала 120 хвилин і це, безумовно, вплинуло на гравців з фізичної точки зору, тому їх і не вистачило на другий тайм з СК «Дніпро-1». І зрозуміло, що у тому матчі дніпряни домінували. Звичайно, що сьогодні ми обрали тактику гри від оборони, і це було правильне рішення, але потрібно було забити другий м’яч, одного нам не вистачило, щоб набрати бодай очко. Важко нам було сьогодні, і ми вітаємо суперника з перемогою.

Прес-служба СК «Дніпро-1»