Друга ліга. Група «Б». 26 тур.
22 квітня. «Дніпро-Арена». 17.00. 1500 глядачів.
СК «Дніпро-1» – «Енергія» (Нова Каховка) 1:0 (0:0)
Судді: Ярослав Песоцький (Суми), Ярослав Поважний (Харків), Юрій Вашкевич (Чернігів)
Резервний арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Суддівський наглядач: Олег Муравйов (Маріуполь).
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Сніжко, Когут, Поплавка (Чегурко,46), Мємєшев (В. Кірєєв,80) Супряга (Передистий, 90)
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Енергія» (Нова Каховка): Агаларов, Дєдяєв, Кравчук, Махнєв, Прокіпчук (Бондаренко,76) Волков (Плутенко,62), Росляков, Россохатий (Процишин,46), Вакулінський, Молочко (Б. Кірєєв,46), Бочак (кап.)
Головний тренер: Олег Федорчук
Гол: Сніжко (66)
У порівнянні з матчем проти «Динамо» в складі спортклубівців відбулося лише дві зміни – у захисті замість Бровченка з’явився Сафронов, а Мємєшев вийшов замість Чегурка на позиції лівого інсайда, при цьому Поплавка перейшов на правий фланг. У стартові хвилини матчу гості зуміли нав’язати боротьбу дніпрянам в центрі поля, хоча поступово підопічні Дмитра Михайленка почали знаходжу вати шляхи до воріт суперника. Першу свою гостру атаку спортклубівці провели на 7-й хвилині, коли Супряга і Мємєшев вивели на удар Поплавку, але той влучив у ногу захисника. Невдовзі Кравченко зі штрафного кинув у прорив Супрягу, проте Влад пробив повз ближньої стійки. На 14-й хвилині Поплавка і Когут розіграли комбінацію на правому фланзі, після чого Ігор знайшов на лінії воротарського майданчика Мємєшева, але у того удар не вийшов, при цьому м’яч відскочив назад до Когута, проте тепер на шляху кращого снайпера команди став Агаларов.
Наступний гострий момент біля воріт гостей виник за 5 хвилин після кількох поспіль кутових, коли в падінні головою бив Сафронов, проте неточно. А на 23-й хвилині спортклубівці просто таки були зобов’язані забивати – Сніжко перехопив передачу суперника, і Супряга вискочив на побачення із голкіпером, і навіть обіграв Агаларова, але пробив у ближню стійку, при цьому атака не закінчилася, і Мємєшев вивів на удар Сніжка, проте Сашко пробив вище поперечини метрів з десяти. Дніпряни продовжують тиск, і ось вже Кравченко б’є з відмінної відстані вище воріт, а далі вже Мємєшев поцілив у ближній кут після передачі Когута, але Агаларов відбив постріл на кутовий. На 35-й хвилин знову не вистачило влучності Сафронову, який замикав навіс зі штрафного від Кравченка, а за 3 хвилини вже удар Мємєшева струсив поперечину! В результаті спортклубівці, маючі велику ігрову перевагу за всіма статичними показниками, до перерви реалізувати її так і не зуміли.
Мабуть обидва наставники не були задовольни діями своїх підопічних – дніпряни тим, що не могли забити, а енергетики, тим, як взагалі триває гра, в результаті чого в перерві тренери на двох провели три заміни. Другий тайм став продовженням стартової 45-хвилинки. Перший гострий момент господарі створили на 51-й хвилині, коли Сніжко вслід за Супрягою і Мємєшевим перевірив на міцність каркас воріт – знову стійка врятувала енергетиків. Були моменти, коли дніпряни просто запирали суперника в його штрафному майданчику і м’яч просто таки метушився по володіннях Агаларова, але у ворота так і не йшов, а захисники відверто грали на відбій, а на 62-й хвилині оборона просто таки лягла перед Когутом, який вже бив у воротарському майданчику.
Тільки після цього гості ледве не скористалися помилкою дніпрян у захисті, коли м’яч опинився у Рослякова, але Юрчук впорався із підступним ударом суперника. І цей момент став своєрідним сигналом для спортклубівців, що все може закінчитися навіть гірше, і одразу ж господарі провели результативну атаку – Мємєшев увірвався в штрафний майданчик і відмінним пасом знайшов Сніжко, який в дотик спрямував м’яч у сітку -1:0!
Гол успокоїв нашу команду, а от суперники пішли вперед і перший же кутовий ледве не приніс неприємностей – Юрчук відбив м’яч з під поперечини. А на 73-й хвилині стався спірний епізод в штрафному майданчику «Енергії», коли на газоні опинився Мємєшев, і здавалося, що не без допомоги суперника, але свисток арбітра промовчав. Але і без цього господарі продовжували створювати моменти, і ось вже Супряга втікає від захисника, але переграти Агаларова у ближньому бою не зумів.
Дніпряни контролювали ситуацію на полі, і лише в компенсований арбітром час гостям вдалося заробити перспективний стандарт, на якій у штрафний майданчик прийшов навіть Агаларов, але енергетики їм не скористалися, а в контратаці Чегурко ледве не забив другий гол. В результаті дніпряни довели справу до впевненої по грі перемоги, яка ще на крок наблизила наш клуб до Першої ліги.

Прес-служба СК «Дніпро-1»