СК «Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Логінов (Сафронов,53), Очігава, Шаповал (Бровченко,46), Батагов, Загальський (Рубчинський,71), Панасенко, Кузик (Яворський,60), Куліш (Кожушко,60), Чичиков.
Запасні: Юрчук, Бабічин, Романюк, Сафронов, Лопирьонок, Сніжко, Хучбаров, Литвиненко.

ПФК «Суми»: Зеленський, Деркач, Андрусенко, Божий, Веремєєв (кап.), Буряченко (Шморгун,81), Радомський, Кушнаренко (Островерх), Попов, Курусь, Яцюченко (Безродній,70)
Головний суддя: Роман Блавацький (Львів)
Судді на лінії: Юрій Вашкевич (Чернігова), Богдан Хімич (Київ)
Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам`янське).
Суддівський наглядач: Юрій Ісаєв (Запоріжжя).
Голи: Куліш (11,35,48, 59 з пенальті), Кузик (55), Кожушко (86), Панасенко (90+2)
Попередження: Курусь (61)

Ще напередодні звітного поєдинку стали з’являтися питання щодо його проведення, адже в деяких ЗМІ з’явилася інформація про рішення КДК ФФУ о позбавленні професійної ліцензії ПФК «Суми», але ніхто з клубів ніяких офіційних документів про це не отримував, як не було ніякої відповідної інформації і на офіційному сайті ПФЛ, тому обидві команди продовжували готуватися до гри у звичайному режимі. У складі дніпрян, враховуючі майбутній півфінальний кубковий поєдинок із «Шахтарем», логічно очікувалася ротація: вперше у стартовому складі команди в цьому році вийшли Кліщук, Очігава і Панасенко, якому компанію в центрі поля склали юний Батагов (після кубкового дебюту Арсеній провів і перший матч в чемпіонаті) та Загальський. Повернувся до основи і Чеботаєв, на позиції якого в останніх матчах тренерський штаб команди віддавав перевагу Романюку.

З перших хвилин господарі очікувано захопили ініціативу і провели кілька флангових атак, які закінчувалися прострілами Шаповала і Чичикова, проте до удару справу тоді не довели. Невдовзі почалася і пристрілка – спочатку били виключно головою: Куліш у руки голкіперу, а Шаповал вище воріт. Трималися гості майже 11 хвилин, поки Кузик не завдав удару, м’яч влучив у захисника, а першим на підбиранні був Куліш, який у дотик спрямував м’яч у сітку -1:0! Дніпряни впевнено контролювали ситуацію, продовжуючи бомбардувати ворота суперника тепер з далекої відстані, але удари Загальського, Панасенка і Батагова не досягли цілі. Були і небезпечні стандарти у виконанні господарів, як, наприклад, на 28-й хвилині коли після чергового кутового захисник сумчан вибив м’яч з лінії воріт після удару Логінова в падінні головою. На 34-й хвилині вже Зеленський врятував свою команду після потужного удару Кузика, але у наступній атаці і воротар сумчан ніяк не міг завадити Кулішу оформити дубль, якого на порожні ворота вивів Чичиков, що підхопив м’яв після прострілу Шаповала. Щодо гостей, то за весь перший тайм вони лише одного разу потурбували Кліщука, коли воротар дніпрян на самому початку гри відбив удар Кушнаренка з дальньої дистанції.

На початку другого тайму господарі довели рахунок до великого і знову своє прізвище на табло записав кращий снайпер чемпіонату Станіслав Куліш, який першим був на добиванні після того, як Зеленський відбив удар Чичикова. Господарі продовжували створювати моменти, і наступним відзначився Кузик, який отримав передачу від Батагова, обіграв захисника, що намагався на Оресті зфолити, та завдав невідпорного удару в дальню 9-ку. Ну, а далі Кузик заробляє пенальті, а Куліш оформлює покер з 11-метрової позначки, доводячи свій бомбардирський показник в чемпіонаті до 16 забитих м’ячів. Після цього Кузик і Куліш залишили поле, надавши шанс проявити себе Кожушку та Яворському, який проводив свій перший матч за спортклубівців. Невдовзі дебютував в офіційному матчі за СК «Дніпро-1» і 17-річний Рубчинський. Тим часом, спортклубівці продовжували домінувати. Протягом десяти хвилин Сафронов, Чичиков і Кожушко втратили чудові нагоди збільшити рахунок у матчі. На 76-й хвилині двічі поспіль міг засмутити свою колишню команду і Яворський, але спочатку пробив головою вище воріт, а у наступній атаці не зумів переграти Зеленського з близької відстані. Одразу після цього серію моментів не використав Панасенко: спочатку влучив у поперечину зі штрафного, а ще двічі суперники ставали на шляху м’яча після його ударів. Міг забити і Батагов, який влучив у воротаря з близької відстані після подачі з кутового. Ну, а відзначитись вдалося Кожушку, який першим був на добиванні після пострілу Панасенка. А вже у компенсований арбітром час все ж таки відзначився Панасенко, який після передачі Чичикова потужно пробив у дальню дев’ятку метрів з 23-х – 7:0! Отже, спортклубівці здобувають свою рекордну перемогу у Першій лізі, і роблять ще один крок у напрямку УПЛ!