Контрольний матч. 15 липня. 17.00. Придніпровськ.
СК «Дніпро-1» — «Авангард» (Краматорськ) 1:1 (1:1)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (кап), Шаповал, Батагов, Загальський, Когут (Булеца,41), Кобахідзе, Назаренко, Куліш.

2 тайм: Бабічин, Чичиков, Сафронов, Сарапій, Польовий (кап), Вакулко, Сніжко, Булеца, Бєляєв, Кузін, Супряга.

Голи: Куліш (19, з пенальті) – Собко (30)

1 хв. Матч почався.

2 хв. Назаренко заробив штрафний біля лівого кутового прапорця. Подачу у воротарський майданчик захисники вибили.

5хв. Кобахідзе зароив кутовий на правому фланзі. Подачу Загальського у воротарський майданчик вибили захисник.

6 хв. Стартові хвилини повністю проходять на половині «Авангарду».

7 хв. Гостру передачу через центр Батагова перервав захисник.

10 хв. Загальський подав штрафний від правої бровки, Логінов виграв боротьби і пробив, але захисники вибили м’яч на кутовий. Після подачі з кута полю гості знову вибили м’яч.

11 хв. Кобахідзе замикав головою навіс з лівого флангу – неточно.

15 хв. Батагов наважився на удар метрів з 25-ти – вище воріт.

17 хв. Юрчук підстрахував захисників за межами штрафного майданчику і вибив м’яч в аут. Гості ввели м’яч і далі був досить гострий простріл з правого флангу, але колишній форвард спортклубівців Яворський м’яч не дістав.

19 хв. Проти Куліша захисник “Авангарду” порушує правила у штрафному майданчику – Віталій Романов призначає відвертий пенальті.

19 хв. ГОООЛ!!! 1:0!!! Станіслав Куліш чітко реалізує пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різним кутам.

23 хв. Хороша, стрімка атака дніпрян через багато передач від своїх воріт перервалася біля штрафного майданчику суперника.

24 хв. Юрчук знову випереджає суперника далеко від воріт, вибивши м’яч в аут.

25 хв. «Авангард» завдає перший удар по воротах метрів з 30-ти – повз воріт.

26 хв. Батагов виводив в прорив Когута, якого захисник схопив за футболку рукою,за що отримав жовту картку. Назаренко пробив зі штрафного дуже неточно.

28 хв. Офсайд у Назаренко.

30 хв. ГОЛ! 1:1. Ульянов зробив розрізний пас, і Собко у дотик спрямував м’яч у сітку, залишившись на одинці перед Юрчуком.

34 хв. Гра знову повністю триває на половині поля гостей, але поки що без загострень.

36 хв. Пауза у грі. Лікарі допомагають Когуту.

37 хв. Поки що вдесятьох грають дніпряни.

41 хв. М’яч довго не залишав поле. В основному його тримали дніпряни, хоча і були у меншості. Тільки зараз з’явилась можливість вийти на поле Булеці, який замінив Когута.

41 хв. Офсайд у «Авангарду».

44 хв. Батагову вдався хороший удар метрів з 22-х  – м’яч пройшов поруч із стійкою.

ПЕРЕРВА

46 хв. Почався другий тайм. Склад дніпрян: Бабічин, Чичиков, Сафронов, Сарапій, Польовий, Вакулко, Сніжко, Булеца, Бєляєв, Кузін, Супряга.

46 хв. Офсайд у “Авангарду”.

48 хв. Дніпряни одразу взяли м’яч під контроль, але поки що без загострень.

49 хв. Сарапій з фолом перервав прохід суперника в центрі поля і отримав жовту картку.

51 хв. Чудовий момент був у господарів. Чичиков прострілив з правого флангу, і Супряга у дотик пробив у нижній кут – воротар гостей відбив м’яч на кутовий ногою.

52 хв. Після подачі з кута поля Сарапій виграв боротьбу ,і завдав удар головою, але захисники перервали політ м’яча у ворота.

55 хв. Захисник «Авангарду» перервав з фолом прорив Супряги метрах в 30-ти від воріт. З подачею в штрафний майданчик гості впоралися.

60 хв. Поки гра, за територіальною перевагою дніпрян, триває без моментів.

62 хв. Хороший момент у спортклубівців. Подача Польового з лівого флангу, і Кузін завдає удар головою метрів з восьми – трохи вище воріт. Одразу після цього тренерський штаб «Авангарду» провів повномасштабну зміну складу.

68 хв. Дніпряни довго тримали м’яч перед штрафним майданчиком суперником, доки Булеца не завдав удар метрів з 22-х у нижній кут – воротар парирував удар. Пслі цього голкіпер краматорців ще раз вступив у гру, вибивши м’яч кулаком після навісу з правого флангу.

69 хв. Гості заробили стандарт метрах в десяти від кута штрафного майданчику. Після подачі Бабічин вибив м’яч кулаком, але той дістався супернику, проте і удар у нього не вийшов.

71 хв. Ще один хороший момент у дніпрян. Польовий обіграв суперника на фланзі і прострілив вздовж воротарського майданчику – голкіпер відбив м’яч, але прямо на Кузіна, проте Араміс пробив вище воріт.

74 хв. Офсайд у Бєляєва.

76 хв. Гравець «Авангарду» завдав удар метрів з 25-ти – повз воріт.

77 хв. Сарапій отримує другу жовту картку, за затримку суперника руками. Дніпряни залишаються у меншості. Гості пробили штрафний поруч із штангою. Сарапій за домовленістю тренерів повернувся на поле.

79 хв. Вакулко завдав удар метрів з 24-х  – воротар забрав м’яч у руки.

82 хв. Бєляєв завдав потужний удар метрів з 20-ти  – трохи вище поперечини.

83 хв. Бабічин накрив м’яч після удару суперника і рикошету від захисника.

86 хв. Бєляєв заробив кутовий на лівому фланзі. Булеца подав і воротар гостей не без труднощів відбив м’яч кулаком.

87 хв. В останні хвилини господарі притисли суперника до їх воріт, але прорвати ешелонований захист не вдається.

88 хв. Бєляєв завдав удар у поперечину метрів з 20-ти.

90 хв. Бєляєв знову завдав удар, тепер метрів з 25-ти – ворота відбив м’яч. Далі простріл Польового і кутовий. Після подачі гості відбилися.